کونته:‌ جوان ها لیاقت بازی کردن را دارند

آنتونیو کونته بر این باور است که بازیکنان جوان تیم چلسی که از آکادمی این باشگاه آمده اند باید شانس خودنمایی و بازی کردن در تیم را داشته باشند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته که باید امشب بازی دوم خود در برابر نورویچ در جام حذفی را انجام دهد در کنفرانس خبری پیش از بازی شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

کونته در ابتدای صحبتش دلیل عدم بازی کردن راس بارکلی در بازی فردا گفت که هنوز اجازه بازی ندارد و اینچنین ادامه داد:”ما در حال آماده کردن یک بازی دوستانه در این هفته برای او هستیم، بعد از آن می توانیم سطح آمادگی بدنی او را ببینیم. اما من خیلی از مشارکتش در تمرینات و آمادگی بدنی اش راضی هستم، او می تواند برای بازی آینده آماده باشد.”

کونته همچنین درخصوص نقل و انتقالات و شایعات پیرامون تیمش نیز صحبت کرد و ابتدا از شایعه علاقمندی چلسی به خرید سانچز از آرسنال گفت :”من نمی دانم، اما فکر نمی کنم!”

او همچنین درخصوص انتقال قرضی میچی باتشوایی گفت :”باتشوایی بازیکن چلسی است و او در برابر نورویچ در لیست ما خواهد بود و باید برای ما بازی کند. او این شانس را دارد که نشان بدهد لیاقت بازی در چلسی را دارد. من نمی دانم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد و تصمیم نهایی با باشگاه است نه من!”

کونته که معتقد است جام حذفی فرصت خوبی برای بازیکنان جوان است، گفت :”یک بازیکن جوان استحقاق این شانس است، نه فقط چون جوان است یا نه، چرا که این بازیکنان از آکادمی ما هستند، می خواهم درباره این موضوع خیلی واضح صحبت کنم، اتان امپادو نشان داد که لیاقت این را دارد که شانسی در تیم داشته باشد و شاید او فردا (امشب) بازی کند.بازیکنان باید به من نشان بدهند که برای دادن شانس به آنها اشتباه نکرده ام.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر