باشگاه چلسی بدنبال انتقال  کریستین بنتکه، مهاجم کریستال پالاس است تا بتواند او را تا پایان فصل برای تقویت خط حمله اش به جمع آبی پوشان اضافه کند.

چلسی بنتکه را قرضی می خواهد

باشگاه چلسی بدنبال انتقال  کریستین بنتکه، مهاجم کریستال پالاس است تا بتواند او را تا پایان فصل برای تقویت خط حمله اش به جمع آبی پوشان اضافه کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی که قصد دارد در پنجره نقل و انتقالات زمستانه حتما یک مهاجم را جایگزین باتشوایی کند تا خط حمله اش را تقویت کند بدنبال بنتکه ای است که اکنون در تیم کریستال پالاس توپ می زند.

قهرمان لیگ برتر می خواهد بنتکه را به طور قرضی تا پایان فصل به تیمش بیاورد تا بتواند در پایان فصل به گزینه های بهتر و مد نظرش دست یابد. اما از سوی دیگر عقاب های لیگ برتر اجازه خروج بنتکه را زمانی خواهد داد که با یک پیشنهادانتقال دائم و با هزینه ای بیشتر انجام شود. اما کونته او را به عنوان یار قرضی در ترکیبش می خواهد و علاقه ای به انتقال دائمش ندارد.

چلسی می خواهد با انتقال قرضی این مهاجم، هزینه قابل پرداخت برای یک مهاجم را در تابستان خرج کنند تا بتوانند بازیکن با کیفیت بهتری را در اختیار بگیرند.

اندی کارول، ادین ژکو و پیتر کرواچ در این روزها به چلسی لینک شده اند.

۱ نظر
 1. محمدرضا گفت

  میگم باشگاه که کلا داره نیمکت تیم های معمولی رو زیرو رو میکنه تا شاید یه بازیکن درجه ۲ یا ۳ اونم سن بالارو بگیره اونم با قیمت بالا
  خب بیاد ایران با چند هزار دلار هر بازیکنی ک خواستو ببره
  اینجوری ب نفعشه ک
  هم نیمکتش پر میشه هم پولشون کم نمیشه
  دیگه منت تیم های ضعیفه اروپارو هم نمیکشه
  خیلیم عالی

ارسال پاسخ

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد