آنتونیو کونته معتقد است تیمش عملکرد فوق العاده ای داشته است و باید این روند را ادامه دهند تا موفقیت های بیشتری کسب کنند.

کونته: باید روندمان را ادامه بدهیم

آنتونیو کونته معتقد است تیمش عملکرد فوق العاده ای داشته است و باید این روند را ادامه دهند تا موفقیت های بیشتری کسب کنند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته که بهمراه تیمش توانست یک پیروزی پرگل و ارزشمند بدست آورد، پس از این برد ۴ بر ۰ برابر برایتون از عملکرد تیمش تمجید کرد.

آنتونیو کونته گفت:”این یک نمایش مهم بود، ما خیلی خوب شروع کردیم و زود گل زدیم، با یک همکاری خوب. ما با نگرانی زیادی شروع کردیم، همراه با مصدومان و محرومان اما خیلی خوب جواب دادیم که واقعا شگفت انگیز بود. من خیلی خوشحالم. یک کلین شیت دیگر.”

وی ادامه داد :”امروز یک نمایش خیلی خوب برای تیم بود. ما توپ را سریع جا به جا کردیم، سعی کردیم تا بازیکنان را بین خطوط پیدا کنیم. من چیزهای مهمی دیدم و حالا باید ادامه دهیم.”

سرمربی چلسی همچنین در خصوص مصدومیت کریستنسن نیز گفت:”آندریاس برخورد ساده ای داشت، داور از او پرسید نمی توانی بازی کنی؟ بازیکن نمی خواست این تعویض انجام شود. وقتی بازیکن دیگری مثل لوئیز داریم، بله تصمیم میگیرم تعویض کنم، بازیکنی که مشکلی ندارد. او برای بازی بعدی آماده است و همچنین برای تمرین بعدی.”

او درباره نبود کورتوا نیز صحبت کرد :”کورتوا، باید شرایط او را چک کنیم. او لگدی به زانویش خورده است، برای امروز آماده نبود اما ویلی کابایرو خیلی بازی خوبی را انجام داد. من از او راضی ام.”