فرانک لمپارد معتقد است برای رسیدن به نیمکت چلسی باید مراحلش را به درستی طی کند و بعد به فکر هدایت این تیم باشد تا بتواند موفق شود.

لمپارد:‌ زود است که مربی چلسی باشم

فرانک لمپارد معتقد است برای رسیدن به نیمکت چلسی باید مراحلش را به درستی طی کند و بعد به فکر هدایت این تیم باشد تا بتواند موفق شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، سوپر فرانک که اکنون به عنوان کارشناس در برنامه های تلویزیونی شرکت می کند خود را آماده هدایت آبی ها نمی داند.

این اسطوره چلسی که به عنوان بازیکن به تمام افتخارات ممکن داخلی و اروپایی رسیده است در صحبت هایی پیرامون نشستن روی نیمکت چلسی گفت:”الآن خیلی برای من زود است. من در راه سپری کردن راهم برای رسیدن به این عنوان هستم. می دانید که من عاشق باشگاه هستم و شاید ایستادن کنار خط برای چلسی یک رویا برای من است.”

فرانک لمپارد ادامه داد :”میخ واهم روش درست را انتخاب کنم. بازیکن بودن در هر سطحی که بوده اید هم باید مراحل را سپری کنید. هرچه که به شما کمک خواهد کرد، استیوی جی (جرارد) اکنون با بازیکنان جوان لیورپول کار می کند،از سویی دیگر ممکن است شما نزول کنید. من فقط از زمانم استفاده می کنم.”

وی ادامه داد:”من بدنبال دریافت مدرکم از اتحادیه فوتبال هستم که با آن به خودم کمک خواهم کرد. من از کار کردن در رسانه ها لذت می برم و خوب است که همه چیز را منظم داشته باشم.”

لمپارد همچنین درخصوص وضعیت کنونی کونته گفت :”احساس می شود که بعضی چیزها درست نیست. من نمی دانم که مشکل باشگاه است یا چیز های دیگری هست که مربی را مایوس کرده است. مطمئنا او بازیکنان دیگری را در تابستان می خواست، این خیلی واضح است و می توانید با این موضوع جوش بیاورید.”

او اضافه کرد:”با منچستر سیتی ای که کار را تمام کرده است، چلسی در موقعیت بردن لیگ نیست. پس فکر می کنم تابستان زمانی است که باید دوباره تیم را جمع کرد.”