آنتونیو کونته معتقد است تیمش از روی بد شانسی دو گل عجیب خورده است و استحقاق صعود به فینال و حضور در ومبلی را داشته اند.

کونته: دو گل عجیب خوردیم

آنتونیو کونته معتقد است تیمش از روی بد شانسی دو گل عجیب خورده است و استحقاق صعود به فینال و حضور در ومبلی را داشته اند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته که تیمش در مقابل آرسنال شکست را پذیرفت و از جام اتحادیه حذف شد در کنفرانس خبری بعد از بازی شرکت و در خصوص این بازی صحبت کرد.

او گفت :”این یک یاس بزرگ است چرا که ما تا اینجا آمده ایم و می خواستیم به فینال برویم. ما در این رقابت عملکرد خوبی داشتیم و اسحقاق حضور در ومبلی را داشتیم. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و سپس گل عجیبی خوردیم. مطمئنا ما دو گل عجیب خوردیم و در هر دو صحنه بدشانس بودیم. من هماهنگی را در طی بازی دیدم و در طی بازی هم می توانستیم برنده باشیم و هم بازنده. اما در این دو صحنه بد شانس بودیم، اما باید از آرسنال هم که رسید به این مرحله باید تقدیر کرد.”

کونته در خصوص مصدومیت ویلیان هم گفت:”مصدومیت ویلیان خیلی تاثیرگذار بوده است، چرا که ما بازیکنی برای تعویض نداشتیم. موراتا بیرون بود و بعد هم ویلیان مصدوم شده بود، من مجبور شدم به بارکلی بازی بدهم. راس واقعا بازیکن خوبی است و برای چلسی خیلی خوب است. ما او به زمان بیشتری نیاز دارد تا فوتبال ما را متوجه شود. او باید بیشتر کار کند اما من با بازی او خوشحالم. من از مشارکت بازیکنانم خوشحالم، آنها ۱۲۰ درصد تلاششان را انجام دادند تا به فینال برسند.”

وی ادامه داد :”همه در این فصل همه کار می کنند، از فردا باید کار کنیم، یک یاس بزرگ برای بازیکنان و هوادارنمان بد، اما فوتبال همین است  باید به کارمان ادامه دهیم.”