بازیکنان چلسی همیشه در زمین با لباس های یکدست آبی با ساق های سفید رنگ شناخته می شوند، اما در این میان بازیکنان بوده اند که به ظاهر خود استایل ها مختلفی داده اند.

وقتی بازیکنان ظاهری متفاوت دارند

بازیکنان چلسی همیشه در زمین با لباس های یکدست آبی با ساق های سفید رنگ شناخته می شوند، اما در این میان بازیکنان بوده اند که به ظاهر خود استایل ها مختلفی داده اند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، نگاهی خواهیم داشت به تعداد از ستاره هایی پیشین تیم چلسی که گاها با ظاهری متفاوت نسبت به دیگر بازیکنان در زمین حاضر شده اند.

روبرتو دیمتئو

جوراب تا بالای زانو

مرد محبوب ایتالیایی تیم چلسی همچون جیانلوکا ویالی ظاهر جدیدی را با خود به چلسی آورد، او در روزهای اول حضورش در چلسی ساق (جوراب) هایش را تا بالای زانو می کشید تا اگر به زمین خورد از زانو هایش محافظت کند. همچون بازی فینال جام حذفی سال ۱۹۹۷!

هرنان کرسپو

کش سر

او با کش سری که همیشه می بست کار را برای بینندگان بازی هایش آسان می کرد و تشخیصش با همبازی هایش کار دشواری نبود و معمولا کش سری سفید رنگ می بست که میان موهای قهوه ایش مشخص بود.  دیگر بازیکنانی که با کش سر بازی کرده اند، می توانیم از دیدیر دروگبا، تیاگو و فیلیپه لوئیز نام ببریم. وقتی موهای بلندی دارید، کاری به جز استفاده از کش سر هست تا توپ را گم نکنید؟ خیر!

تراشیدن سر

در دهه ۳۰ میلادی، پریستلی، بازیکن ایرلندی تیم چلسی موهایش را از ته تراشید و خیلی واضح بود که از این امر راضی نبود و خیلی هم روی روحیه اش تاثیر گذار گذاشته بود، چرا که او برای یک کلاه غیر معمول قهوه ای رنگ را روی سرش می گذاشت تا سر تراشیده اش را مخفی کند!

پتر چک

کلاه ایمنی

پتر چک که بعد از شکستن جمجمه اش در بازی برابر ریدینگ در فصل ۲۰۰۶ دچار مصدومیت جدی ای شد، برای حفظ امنیت جانش بالاجبار از کلاهی بر سر می گذاشت که او را بیشتر شبیه بازیکنان راگبی می کرد تا دروازه بان فوتبال. چک همچنان در تیم آرسنال هم از این کلاه استفاده می کند.

فرانک لمپارد

شورت دوچرخه سواری

چه در گرما و چه در سرما فرانک لمپارد از شورت هایی که در ورزش دوچرخه سواری رایج است و برخی از بازیکنان فوتبال هم برتن می کنند استفاده می کرد. به غیر از لمپارد بازیکنانی چون جانفرانکو زولا نیز از این لباس استفاده می کرد تا به حفظ انرژی و راحتی اش کمک کند.

شلوار گرم کن

دروازه بان روسیه ای تیم چلسی، خارینه همیشه یک شلوار گرم کن مشکی استفاده می کرد چون فکر می کرد او را از مصدومیت کهنه زانویش محافظت می کند.

جو کول

مچ بند

جو کول، ستاره انگلستانی تیم چلسی همیشه مچ بند به دست نمی کرد، اما یکی از طرفدارانش بود. مچ بندی که اکثرا در زمان حضورش در چلسی آبی رنگ بود که از فروشگاه رسمی باشگاه در استمفورد بریج تهیه می کرد.

آندره شوچنکو

دستکش های زمستانی

بازیکن های زیادی چون جان تری در روزهای جوانی اش از این دستکش ها استفاده می کرد تا دستانش را در سرما، گرم نگهدارد، اما شوچنکو تقریبا در تمام بازی های چلسی در زمستان این دستکش ها را در دست داشت، حتی اگر پیراهن آستین کوتاه می پوشید!

دنیس وایز

زیرپوش های شعاری

دنیش وایز در سال ۱۹۹۷ در ورزشگاه هایبری، زمانی که تیمش توانست ویمبلدون را در نیمه نهایی جام حذفی ببرد از زیرپوشش رو نمایی کرد! روی آن از هم بازی اش جیانلوکا ویالی حمایت کرده بود!