آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از بازی با نیوکاسل از وضعیت مصدومان، نقل و انتقالات زمستانه تیمش و بازی پیش رو در جام حذفی صحبت و به آنها پرداخت.

کونته: نیوکاسل هم برای برد می آید

آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از بازی با نیوکاسل از وضعیت مصدومان، نقل و انتقالات زمستانه تیمش و بازی پیش رو در جام حذفی صحبت و به آنها پرداخت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کونته که بعد از شکست برابر آرسنال و حذف از جام اتحادیه باید تیمش را آماده حضور در جام حذفی و بازی در مقابل نیوکاسل رافا بنیتز کند در کنفرانس خبری پیش از این بازی شرکت کرد.

کونته در خصوص مصدومان تیمش گفت:”موراتا و کورتوا بیرون هستند، نمی دانم چقدر به سطح بازگشتشان به تیم فاصله دارند. امروز خیلی سخت است که بگویم چند روز دیگر می رسند. موراتا که در کمرش مشکل پیدا کرده و کورتوا نیز در زانوی لگد خورده.”

وی ادامه داد:” ویلیان هم با تیم نیست، او امروز با پزشک تیم بود و اسکنی برای سطح مصدومیتش گرفت. اما فکر نمی کنم که درباره مصدومیت جدی ای صحبت می کنیم. فابرگاس اما امروز با ما تمرین کرد و فردا آمادگی جسمانی اش را چک خواهم کرد. این یک خبر خوب برای ماست.”

سوالات زیادی از سرمربی آبی ها در خصوص نقل و انتقالات شد که کونته اینچنین جواب داد:”همانطور که شما به خوبی می دانید، اخبار نقل و انتقالات برای باشگاه است و اگر خبری باشد باشگاه به شما اطلاع می دهد. همانطور که قبلا گفته ام و این روزها آن را تکرار می کنم. من از اینکه با بازیکنانم کارم را ادامه دهم خوشحالم و اگر بازیکن جدیدی اضافه شود خیلی خوشحال می شوم. ذهنیت من بعد از سه روز عوض نمی شود.”

کونته همچنین درخصوص نارضایتی بازیکنان از بازی نکردن نیز گفت:”آنها خوشحال هستند، چرا که می خواهند بازی کنند، آنها می خواهند در هر مسابقه بازی کنند. در این شرایط کار برای مربی سخت است، چرا که بازیکنان عاشق بازی کردند، بدون گذراندن تمرین ها.”

وی ادامه داد :”همه رقابت ها مهم هستند، در جام اتحادیه سعی کردیم به فینال برسیم که تا نیمه نهایی رسیدیم، الآن در رقابت متفاوتی هستیم. جام حذفی، و این خیلی رقابت سختی است. ما تلاش می کنیم به دور بعدی برویم، اما حریف ما هم همین ایده را دارد.”

کونته در انتها از احتمال حضور راس بارکلی در ترکیب اصلی تیمش گفت:”بعد از یک مصدومیت بد، شما نیاز به زمان دارید تا ۱۰۰ درصد شوید. اگر ما بخواهیم به این دوره سرعت ببخشیم، او باید بازی کند. و در غیر این صورت تنها تمرین باقی می ماند. مخصوصا در این برهه از زمان که ویلیان و موراتا مصدوم هستند، ما گزینه دیگری نداریم!”