کونته معتقد ات که بازی در جام حذفی برابر تیم های لیگ برتری آسان نیست و یک بازی خطرناک برای تیم های بزرگ قلمداد می شود.

کونته:‌ بازی آسانی نبود و باید راهمان را ادمه دهیم

کونته معتقد ات که بازی در جام حذفی برابر تیم های لیگ برتری آسان نیست و یک بازی خطرناک برای تیم های بزرگ قلمداد می شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته که توانست به همراه تیمش، بعد از شکست برابر آرسنال توانست یک پیروزی مهم را بدست آورد تا با شکست شاگردان رافا بنیتز، راهی دور بعدی جام حذفی شود.

آنتونیو کونته درخصوص عملکرد تیمش که در نیمه اول توسط باتشوایی ۲-۰ جلو بود، گفت :”یک عملکرد خوب بود، بازی راحتی نبود چون آنها آماده یک بازی تدافعی بودند، با پنج مدافع در محوطه جریمه و هافبک های خیلی عمقی و نزدیک هراه با دو مهاجم که هافبک های ما را مارک کرده بودند.”

کونته اضافه کرد:”گل اولی که زدیم خیلی مهم بود، پدرو و هازارد یک موقعیت فوق العاده با توانایی هایش ساختند که مچی آن را گل کرد. بعد از این گل وضعیت برای ما کمی آسان تر شد، در نیمه دوم بازی را در اختیار گرفتیم و ریسک نکردیم که گل نخوریم. ما باید خیلی خوشحال باشیم، چرا که بازی آسانی نبود. وقتی در قرعه کشی شما باید در مقابل یک تیم دیگر از لیگ برتر قرار بگیرید، آسان نیست. شما می توانید ببینید بازی لیورپول برابر وست بروم چه شد، همچنین بازی تاتنهام. این رقابت برای تیم های بزرگ خیلی خطرناک است.”

سرمربی چلسی در خصوص گل نهم و دهم فصل باتشوایی نیز گفت:”نمی دانم که این بهترین بازی او بوده است یا نه، اما بازی مهمی برای تیم و خود او بود. برای اعتماد به نفس یک مهاجم گل زدن خیلی مهم است. ما درباره یک بازیکن جوان با پتانسیئل بالا صحبت می کنیم. امروز من مهم ترین چیز را نشان دادم، آن هم این است که اکنون مهم است، نه آینده در غیر این صورت تصمیمات دیگری می گرفتم.”

او ادامه داد:”میچی یک سال و نیم است که همراه ماست، او در شرایط تاکتیکی های زیادی پیشرفت کرده است.او یک بازیکن قدرتمند است چرا که فیزیک بدنی قوی ای دارد و مطمئنا او جا برای پیشرفت بیشتری دارد. شغل من کار کردن با او و دیگر بازیکنان است تا بهتر شوند و اگر این کار را بکنم تیم پیشرفت می کند.من خیلی خوشالم برای او و تیم. حالا زمان این است که راهمان را ادامه دهیم.”

کونته همچنین درباره شایعه جدایی باتشوایی در پنجره نقل و انتقالات زمستانه گفت:”اگر لیست بازیکنان ما را ببینید، خواهید دید که ما چهار یا پنج مهاجم نداریم، ما دو مهاجم داریم و ادن هازارد که می تواند مهاجم متفاوتی است اگر در این پست بازی کند. برای رسانه ها مهم است که مهاجم گل می زند یا نه، برای من هم گلزدن مهم است، اما اینکه مهاجم برای تیم کار کند هم مهم ست. از این رو میچی خیلی پیشرفت کرده و باشگاه است که بهترین تصمیم را می گیرد.”