واتفورد ۴ – ١ چلسى

تیم فوتبال چلسى براى دومین بار متوالى در لیگ برتر شکست سنگینى را متحمل شد و این بار در برابر واتفورد شکست خورد.

به گزارش کانون رسمى هواداران چلسى در ایران، هرچند توقع میرفت بعد از شکست برابر بورنموث آبى ها بدنبال جبران شکستشان باشند، نتوانستند عملکرد قابل قبولى در برابر تیم واتفورد داشته باشند.

باکایوکو که هنوز نتوانسته انتظارات را بر آورده کند، در این بازى هم عملکرد ضعیفى داشت و در دقیقه ٣٠ و تنها ۵ دقیقه بعد از کارت زرد اولش، با دومین اخطار مواجه شد و از زمین بازى اخراج شد تا تیم کونته را در شرایط بدى قرار دهد.

بعد از اخراج باکایوکو فابرگاس به جاى ویلیان وارد زمین شد که تمام برنامه هاى تهاجمى کونته را برهم زد و چلسى با هازارد و پدرو حمله میکرد.

اولیور ژیرو که در روز آخر پنجره نقل و انتقالات به جمع آبى ها اضافه شده بود نیز در دقیقه ۶۴ به جاى پدرو به زمین آمد و اولین بازى اش را براى چلسى انجام داد.

چلسى که در نیمه اول با یک گل که از روى نقطه پنالتى زده شد عقب بود توانست توسط هازارد در دقیقه ٨٢ به گل تساوى برسد، نتیجه اى که دوامى نداشت و در همان چند دقیقه مانده به پایان بازى واتفورد سه گل دیگر را به ثمر رساند.

 

ترکیب چلسى: کورتوا، کیهیل، لوئیز، آزپیلیکوئتا، باکایوکو، کانته، موزس، زاپاکوستا، ویلیان (٣۴-فابرگاس)، هازارد، پدرو (۶۴- ژیرو)

بازیکنان استفاده نشده:کابایرو، رودیگر، امرسون، درینکواتر،هادسون اودوى