ژیرو: افتخار می کنم که بازیکن چلسی ام

اولیور ژیرو معتقد است که به تیمی آمده که براش فوق العاده است و در این تیم می تواند گلهای بیشتری زده و پاس گل بدهد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، اولیور ژیرو که در ماه گذشته آرسنال را به مقصد چلسی ترک کرد توانست در اولین بازی اش به طور ثابت به میدان برود و بازی خوبش را با یک پاس گل تکمیل کند.

این بازیکن در مصاحبه ای گفت:”به عنوان فوتبالیست احتیاج دارید که به سمت جلو حرکت کنید و برای اولین روز در تیم جدید آماده باشید، اتفاقی که برای چالشی جدید است. جدایی از آرسنال برای من خاص بود، چرا که پنج سال فوق العاده را آنجا داشتم اما حالا در بخش جدید حرفه ام هستم و باید 100 در صد برای رسیدن به اهدافمان تلاش کنم. از اینکه به چلسی آمدم خیلی خوشحالم.”

وی ادامه داد :”من با یک خوش آمد گویی خوبی آمدم و از آن خیلی خوشحالم. می دانم که مردم تیم و من را حمایت می کنند. من تلاش می کنم تا محبت آنها را در زمین جبران کنم. وقنی شما پیراهن تیمشان را می پوشید. از شما می خواهند که حداکثر توانتان را بگذارید. من می دانم که موثر خواهم بود. گلزنی خواهم کرد و گاهی پاس گل خواهم داد. واضح است که ما آنقدر زمان برای هماهنگی نداریک اما من حس خوبی دارم و بازیکنان با من خیلی خوب بوده اند.”

ژیرو که با بازی تیمش برابر وست بروم دومین بازی این فصلش بود که در ترکیب اصلی تیمش جای می گرفت توانست حتی بعد از مصدومیت از ناحیه سر، بازی خوبی داشته باشد. او ادامه داد:”من به خاطر فرم فیزیکی نمی توانم در همه مسابقات بازی کنم همچنین در ماهیچه پشت ساق پایم درد داشتم.”

وی ادامه داد :”وقتی در بین دو نیمه آنها پنج بقیه در سرم زدند به آنها گفتم که می خواهم ادامه دهم اما ساق پایم خیلی درد می کرد و نمی توانستم تمام بازی را باشم. امیدوارم بتوانم ریکاوری کنم.”

این بازیکن فرانسوی اضافه کرد:”آیا من در اینجا شانس بیشتری برای بازی کردن خواهم داشت؟ بله. واضح است و من برای همین به چلسی آمدم. چلسی تیمی فوق العاده برای من است، یک باشگاه عالی. من هنوز در لیگ برتر بازی می کنم، برای تیمی که 13 سال گذشته بیشترین قهرمانی ها را داشته است. اینجا یک باشگاه عظیم است و از اینکه عضوی از آن هستم افتخار می کنم.”