آنتونیو کونته بر این باور است که بعد از آنالیز بارسلونا برنامه هایی برای شکست آنها دارد و تیمش باید حمله کردن و گل زدن را در طول بازی در یاد داشته باشد.

کونته:‌ برای شکست دادن بارسلونا برنامه داریم

آنتونیو کونته بر این باور است که بعد از آنالیز بارسلونا برنامه هایی برای شکست آنها دارد و تیمش باید حمله کردن و گل زدن را در طول بازی در یاد داشته باشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته که خود و تیمش را آماده نبردی سخت در برابر بارسلونا می کند در کنفرانس خبری پیش از این بازی شرکت کرد و درخصوص این بازی صحبت کرد.

سرمربی آبی ها معتقد است که تنها یک فوتبال عالی می تواند تیم والورده را شکست دهد، آبی ها بازی رفت خود با بارسلونا را امشب در ورزشگاه استمفوردبریج انجام خواهند داد.

کونته صحبت هایش را اینگونه شروع کرد که :”ما درباره یک بازی عظیم صحبت می کنیم، یک چالش بزرگ برای ما. باید در مقابل یک تیم فوق العاده بازی کنیم، یکی از بهترین های جهان، ما باید خوشحال باشیم برای اینگونه مسابقات که آسان هم نخواهد بود. ما باید خیلی دقت کنیم اما در همین حال باید بدنبال فوتبال خودمان هم باشیم.”

کونته اضافه کرد:”ما شخصیت بارسلونا را به خوبی می شناسیم، آنها دوست دارند توپ را در اختیار داشته باشند، دوست دارند تمام بازی ها را برنده شوند، آنها قادر هستند تا شانس های زیادی خلق کنند، به همین دلیل ما باید خودمان را آماده بازی بدون توپ کنیم تا بتوانیم رقابت کنیم و سرمان را در زمان بازی از دست ندهیم و سعی کنیم وقتی توپ داریم همان کاری را بکنیم که مدت هاست تمرین کرده ایم.”

سرمربی چلسی اضافه کرد:”ما برای این بازی کار کرده ایم و آماده ایم، ما مطمئنا تحت فشار خواهیم بود، اما برای این فصل داشتن چنین چالشی شوق برانگیز است. این دو بازی برای ما خیلی مهم است و می توانیم سطح خودمان را در این رقابت ها بسنجیم و بدانیم در آینده باید چه کاری انجام دهیم.”

کونته گفت:”بعد از بازی جام حذفی، خوابیدن کمی سخت بود چرا که وقتی شما چنین بازی ای دارید باید همه چیز را آماده کنید، چیزهایی بزرگ با جزئیات. ما نظریه ای داریم و برنامه هایی در سر می پرورانیم، در این لحظه خاص، انتخاب بازیکنانی که در بهترین شرایط خود هستند خیلی مهم است، بعد از آن سعی کنیم تا بهترینمان را در زمین نشان دهیم.ما روی حریفمان به خوبی مطالعه کرده ایم و الآن می دانیم که باید تلاش کنیم تا آنچه که می دانیم را اجرا کنیم، این تنها راهمان است، ما باید این ایده را داشته باشیم که باید حمله کنیم و گل بزنیم.”

کونته در انتها نیز گفت:”در شرایط کنونی و داشتن چنین چالشی، فشار بازی نباید یک دشمن باشد”