کونته:‌در نیوکمپ کارهای خارق العاده می کنیم

آنتونیو کونته در کنفرانس خبری بعد از بازی تیمش در برابر بارسلونا از عملکرد تیم و شاگردانش تمجید کرد و بر این باور است که آنها توانسته اند یک بازی خوب را به نمایش بگذارند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته که می توانست باشکست بارسلونا در بریج به محبوبیت خوب بیافزاید، با اشتباه کریستنسن و خط دفاعی، یک برد شیرین را با یک تساوی عوض کرد تا بازی سختی را در بازی برگشت داشته باشد.

او در خصوص عملکرد تیمش گفت:”فکر می کنم که به یک بازی بی نقص نزدیک بودیم، من فکر می کنم که ما هزینه یک اشتباهمان را پرداخت کردیم اما در مقابل حریفی چون مسی، انیستا و سوارز وقتی اشتباه کنید، باید بهایش را بپردازید.”

وی ادامه داد:”این تاسف بار است و در پایان نتیجه بازی مایوس کننده می باشد، ما دوبار توسط ویلیان توپ را به تیرک زدیم، کمی نا امید کننده است اما این بازی باید به ما اعتماد به نفس زیادی بدهد، چرا که بازی برگشت هنوز باقی مانده است.”

کونته گفت:”بازی برگشت آسان نخواهد بود، باید واقعگرا باشیمو آنها نشان دادند که تیم فوق العاده ای هستند اما ما هم نشان دادیم که می توانیم به خوبی با هم کار کنیم و در کار های دفاعی مشارکت کنیم،اما در همین حال توپ را در اختیار بگیریم و موقعیت خلق کنیم. ما می توانیم در نیوکمپ کارهای خارق العاده ای کنیم.”

آنتونیو کونته در خصوص برنامه هایی که برای این بازی داشته است، گفت:”من فکر می کنم بازیکنان احمق نیستند، ایده برای مربی است تا برنامه بازی را آماده کند، اما شما باید مذاکره کنید، به آنها ویدیو نشان بدهید تا متوجه شوند چرا شما برنامه دارید. این می تواند یک برنامه فوق العاده باشد اما اگر بازیکنان آن را باور نکنند، شما مرده اید. بدون هیچ اشتباهی بارسلونا خیلی سخت راهی را برای خلق موقعیت پیدا می کرد، وقتی ۱-۰ بودیم ما دو موقعیت دیگر داشتیم تا گل دوم رابزنیم، ما دوبار توپ را به تیر زدیم. بدشانس بودیم و در چنین بازی هایی مثل بازی ای که برابر بارسلونا قرار می گیرید شما باید ۱۲۰ درصد توانتان را بگذارید.”

در خصوص نبود حمله ای جدی روی دروازه کورتوا

آنتونیو کونته در خصوص عملکرد دفاعی تیمش گفت:”امشب صحنه ای به خاطر نمی آورم که کورتوا توپ را مهار کرده باشد، آنها در نیمه اول یک موقعیت توسط پائولینیو داشتند و یکی در نیمه دوم توسط سوارز. ما خیلی خوب بازی کردیم، بازیکنانم فوق العاده بودند و برنامه هایمان را دنبال کردند. فردا باید استراحت کنیم و آماده بازی لیگ شویم.”

در خصوص انتخاب کریستنسن برای این بازی

کونته گفت:”من فکر می کنم کریستنسن عملکرد فوق العاده ای داشت، او فقط ۲۱ سالش است. این فوق العاده است که او می تواند در این چنین بازی هایی با بلوغ و شخصیتش بازی کند. من خیلی خوشحالم. او برای من یکی از بهترین بازیکنان بازی بود. دوباره تکرار می کنم او بازی برتری داشت و من واقعا از عملکردش راضی هستم.”

در خصوص همکاری هازارد، ویلیان و پدرو

آنتونیو کونته که در این بازی مسئولیت خط حمله را به این سه بازیکن سپرده بود، گفت:”فکر کنم هر سه مهاجم ما خوب بازی کردند. آنها بازی فوق العاده ای داشتند، ویلی در مقابل هال سیتی عالی بود و دو گل زد. در سه بازی گذشته هشت گل زده ایم که شش تای آن توسط هازارد، ویلیان و پدرو بوده است. آنها با هم خیلی خوب کار می کنند.”

او ادامه داد:”ویلیان پتانسیئل این را دارد که در هر بازی ای این چنین باشد و امیدوارم این را برای طولانی مدت ببینم. در مقابل هال عالی بود، امشب فوق العاده بود و وقتی این چنین بازی می کنید، مربی شکی در انتخابت ندارد.”

در خصوص بازی برگشت در نیوکمپ

کونته در انتها درباره بازی برگشت در نیوکمپ صحبت کرد و گفت:”شما باید به حریفتان احترام بگذارید. وقتی درمقابل بارسلونا بازی می کنید می دانید که اگر با آنها باکس تو باکس رو به رو شوید کار دیوانه واری کرده اید و بازی را فقط ۱-۰ با ۲-۰ نخواهید باخت، بلکه ۴-۰،۵-۰ و یا ۶-۰ می بازید. شما باید از هوشتان استفاده کنید. ما سعی می کنیم تا چیزهای مهمی را با بازیکنان جوان بسازیم، و وقتی که شما بازیکنان جوان دارید نیاز به تجربه دارید. به همین دلیل شما باید بازی هوشمندانه ای داشته باشد و ما هم احمق نیستیم.”