چلسی و بارسلونا در بازی رفت خود در مرحله یک شانزدهم به تساوی ۱ بر ۱ رسیدند تا امیدها همچنان در اردوی چلسی باقی بماند تا تکلیف تیم صعود کننده در نیوکمپ مشخص شود

چلسی ۱ – ۱ بارسلونا

بازی رفت چلسی در برابر بارسلونا در حالی با تساوی ۱-۱ به تمام رساند که می توانست یک پیروزی شیرین برای آبی ها باشد، این تساوی کار چلسی را در نیوکمپ کمی سخت کرد و آنها حتما برای صعود باید در بارسلونا گلزنی کنند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیم فوتبال چلسی در حالی که می توانست با تک گل ویلیان در این بازی پیروز باشد، با اشتباه کریستنس بارسلونا را در موقعیت گل قرار داد تا بازی به تساوی بکشد.

کونته در این بازی از ادن هازارد در نوک پیکان خط حمله خود استفاده کرده بود تا روی ضد حملات متمرکز باشند، ضد حملاتی که توسط ویلیان دو بار تیر دروازه بارسلونا به لرزه در آمد. این دوبار تیر دروازه برای ویلیان کافی بود تا شوت سومش تور دروازه بارسلونا را به لرزه در آورد و چلسی را پیش بیاندازد.

پیروزی چلسی دوام چندانی نداشت و توپی که در سمت چپ دفاعی چلسی بود با اشتباه خط دفاعی و کریستنسن همراه بود تا پاس او به اینیستا برسد و او هم با یم پاس به مسی شرایط گلزنی مسی به چلسی رافراهم کند و بازی ۱-۱ شود.

کونته در ادامه موراتا را به زمین فرستاد تا شاید بتواند بازی را به سود چلسی بچرخاند، که آبی ها نتوانستند موقعیتی خلق کنند تا بازی با نتیجه مساوی به اتمام برسد.

 

ترکیب چلسی:‌ کورتوا، کریستنسن، رودیگر، آزپلیکوئتا، موزس، آلونسو، فابرگاس (درینکواتر)، کانته، ویلیان، هازارد، پدرو (موراتا)

بازیکنان استفاده نشده: کابایرو، کیهیل، زاپاکوستا، هادسون-اودی، ژیرو