ویلیان:‌ برای برد به نیوکمپ می رویم

ویلیان معتقد است تیمش آماده است تا در بازی برگشت برابر بارسلونا عملکرد خوبش را ادامه دهد و با شکست کاتالان ها به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ویلیان که بی شک بهترین بازیکن زمین و تیم چلسی در برابر بارسلونا بود، پس از تساوی تیمش با کاتالان ها داشت در خصوص این بازی و مسابقه برگشت آنها در نیوکمپ با چلسی تی وی صحبت کرد.

این بازیکن برزیلی که خودش را برای مصاف برگشت با بارسلونا آماده می کند، گفت:”ما در یک بازی سخت که داشتیم توانستیم خوب باشیم، ما باید همینطور بمانیم، برای این بازی برنامه داشتیم و دقیقا همان کاری را کردیم که توقع داشتیم. آنها توپ را داشتند و ما انتظار ضد حمله را داشتیم و می توانستیم برنده باشیم، اما نبردیم و هنوز نتیجه این بازی قابل دسترس است، ما باید به آنجا برویم و سعی کنیم برنده شویم.”

وی ادامه داد:”بارسلونا مالکیت بیشتری داشت اما آنها شانس خطرناکی روی دروازه ما خلق نکردند تا به گل برسند، ما می توانیم به آنجا برویم و بازی را بسازیم. بازی کردن در نیوکمپ کاملا متفاوت است و ما با همین ذهنیت به آنجا می رویم تا بازی راببریم.”

او اضافه کرد:”ما خوب بازی کردیم، خیلی خوب بازی کردیم اما اشتباه کردیم و گل خوردیم اما می توانیم به بارسلونا برویم و کار خوبمان را ادامه دهیم. یکی از بهترین نمایش های من در اینجا (استمفوردبریج) بوده، نزدیک بود که هتریک بکنم، ما کمی بد شانس بودیم اما به نمایشمان افتخار می کنم چرا که ما واقعا خوب بودیم. بازی کردن در مقابل بارسلونا آسان نیست و ما می توانیم به بازی های دیگر فکر کنیم.”

او ادامه داد :”ما سه هفته دیگر به آنجا می رویم، در این زمان ما بازی های سختی در لیگ برتر داریم. الآن فکرمان روی بازی های آینده است و بعد از آن باید به بارسلونا فکر کنیم.”