احتمال معاوضه هازارد و آسنسیو

به نظر می رسد رومان آبراموویچ مالک باشگاه چلسی دیگر همچون گذشته علاقه ای ندارد تا به هر قیمتی شده هازارد را نگهدارد و می خواهد از او برای انتقال آسنسیو استفاده کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ستاره جوان تیم رئال مادرید که این فصل توانسته در ترکیب سفیدپوشان خوش بدرخشد، آبرا را علاقمند کرده است تا تلاش کند او را به استمفوردبریج بیاورد.

این بازیکن ۲۲ ساله که گل های حساسی هم برای رئال به ثمر رسانده است اصلی ترین گزینه برای رومان است تا با رفتن هازارد، جای او را پر کند.

ادن هازارد که به نظر نمی رسد دیگر قراردادی با چلسی امضا کند و حتی پیشنهاد دستمزد هفته ای ۳۰۰ هزارپوند را رد کرده است و از مدیر برنامه هایش خواسته او را از چلسی جدا کند، یک مهره ارزشمند در بازار نقل و انتقالات تابستانه خواهد بود.

زیدان و رئال که چند فصلی است هست که هازارد را می خواهند، باید بهای این انتقال را نه تنها با پول بلکه با معاوضه آسنسیو با این بازیکن بپردازند.

این معاوضه می تواند به نفع چلسی تمام شود، اما هنوز باید صبر کرد و دید آیا هازارد تاپایان فصل پیشنهاد حقوق سالیانه ۱۵ میلیون پوند رومان را رد خواهد کرد یا خیر.