جو کول، پیشکسوت باشگاه چلسی از علاقه اش برای نشستن روی نیمکت این تیم و حضور در لیگ برتر خبر داد و امیدوار است به تیم محبوبش بازگردد.

کول: دوست دارم مربی چلسی شوم

جو کول، پیشکسوت باشگاه چلسی از علاقه اش برای نشستن روی نیمکت این تیم و حضور در لیگ برتر خبر داد و امیدوار است به تیم محبوبش بازگردد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، جو کول که در جوانی اش در تیم وستهم به یک سوپر استار تبدیل شده بود در سال ۲۰۰۳ به جمع آبی پوشان لندن اضافه شد و توانست برای این تیم بیش از ۲۵۰ بازی انجام دهد.

این بازیکن سابق چلسی که حالا ۳۶ ساله است و در آمریکا برای تیم تامبا بی بازی می کند امیدوار است به عنوان مربی و یا مدیر به لیگ برتر بازگردد.

او در مصاحبه ای با مجله Four Four Two در این خصوص گفت:”برنامه دراز مدت من این است که سرمربی و یا مدیر شوم، الآن در حال سپری کردن مدرک A مربیگری هستم و از آن لذت می برم.”

کول در خصوص خداحافظی از فوتبال نیز گفت:”بدن شما می گوید که تا کجا می توانید ادامه دهید، فصل گذشته من فصل خوبی را گذراندم، خیلی خوب بازی کردم و باشگاه قرارداد دیگری به من پیشنهاد داد. پیشکسوت ها به من می گویند تا آنجا که می توانی بازی کن چرا که دوره بازنشستی خیلی طولانی تر است. پس من هم تا آنجا که بدن اجازه بدهد بازی می کنم.”

کول در پاسخ به سوالی که از او در خصوص اینکه می خواهد مربی چه تیمی باشد گفت:”چلسی و وستهم، آنها می توانند شغلی رویایی برای خیلی ها به حساب بیایند. اما من چند پله را قبل از اینکه به آنها برسم سپری کرده ام تا به نزدیکی سطح آنها برسم.”

او ادامه داد:”در حال حاضر تجربه کسب می کنم و نمی دانم کی این دوره تمام خواهد شد. در یک باشگاه فوتبال صد ها سمت وجود دارد، از مدیر عاملی تا پست هایی در آکادمی. اما برای همه بازیکنانی که عاشق فوتبال هستند، دوست خواهند داشت که مربی تیم ملی انگلستان، چلسی و یا وست هم باشند.”