کارلوس پویول اسطوره باشگاه بارسلونا می ترسد که تاریخ تکرار شود و همچون بازی سال ۲۰۱۲ چلسی بتواند بارسلونا را در نیوکمپ از لیگ قهرمانان اروپا حذف کند.

ترس پویول از تکرار بازی ۲۰۱۲

کارلوس پویول اسطوره باشگاه بارسلونا می ترسد که تاریخ تکرار شود و همچون بازی سال ۲۰۱۲ چلسی بتواند بارسلونا را در نیوکمپ از لیگ قهرمانان اروپا حذف کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مدافع و کاپیتان سابق بارسلونا که شکست در برابر چلسی را خوب به یاد دارد از اینکه نتیجه سال ۲۰۱۲ در نیوکمپ تکرار شود می ترسد.

بارسلونا که در چهارشنبه شب میزیان آنتونیو کونته و شاگردانش می باشد باید بازی یک شانزدهم لیگ قهرمانان اروپا را در نیوکمپ در حالی انجام دهند که بازی رفت در استمفورد بریج با نتیجه ۱-۱ به اتمام رسیده است.

هرچند که پویول توانسته با بارسلونا سه بار به قهرمانی در این رقابت ها برسد از رویایی تیمش با چلسی خوشحال نیست و به یاد دارد که چطور چلسی توانست ۱۰ نفره آنها را در ورزشگاه خانگیشان حذف کند.

آنها در سال ۲۰۱۲ در حالی که در بازی رفت ۱-۰ در استمفوردبریج شکست خورده بودند نتوانستند در بازی برگشت برنده شوند و چلسی با تساوی ۲-۲ به فینال مونیخ صعود کرد.

پویول در مصاحبه ای گفت:”تفاوت این بازی با آن این است که ما ۱-۰ در لندن باخته بودیم و باید می بردیم، ما به زمین رفتیم و حمله کردیم تا ۲-۰ جلو بودیم و سپس ۲-۱ شد. ما همه کار کردیم تا گل بزنیم اما فرناندو (تورس) روی ضد حمله گل زد و ما را حذف کرد.”

وی ادامه داد:”فکر می کنم اکنون چلسی بازی ساده ای را انجام خواهد داد، دفاعی قدرتمند با نگاهی به ضد حمله ها، برای بارسلونا تنها تفاوتش این است که می توانند از تساوی ۱-۱ استفاده کنند، آنها با نتیجه ۰-۰ هم صعود خواهند کرد. بعد از بازی رفت فکر می کنم که بارسلونا شانس بیشتری داردو اما نمی توانید مطمئن باشید، چلسی نشان داده است که نظم خوبی دارد و به خوبی می دانند که چطور می خواهند بازی کنند و بازیکنان خط حمله خیلی خطرناک و سریعی دارند.”

پویول اضافه کرد:”آنها می توانند در ضد حمله ها می توانند به شما صدمه بزنند، پس بارسلونا باید نمایشی جدی داشته باشد و سعی کند تا گل بزند چرا که اگر گل نزنند چلسی می تواند در ضد حمله به آنها صدمه بزند. ویلیان بود که در بازی رفت با دو ضربه به تیر دروازه و گلزنی چشم ها را خیره به خود کردم، هرچند فکر می کنم هازارد بهترین بازیکن چلسی است.”