به نظر می رسد مکس آلگری، سرمربی تیم یوونتوس خود را آماده نشستن روی نیمکت چلسی می کند و می خواهد جانشین آنتونیو کونته در این تیم شود.

آلگری چمدانش را برای سفر به لندن بسته است؟

به نظر می رسد مکس آلگری، سرمربی تیم یوونتوس خود را آماده نشستن روی نیمکت چلسی می کند و می خواهد جانشین آنتونیو کونته در این تیم شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با توجه به رابطه سرد آنتونیو کونته با هیئت مدیره باشگاه و رومان آبراموویچ و همچنین نتایج ضعیف کونته که رومان را راضی به ادامه همکاری با این مربی ایتالیایی را نمی دهد نشانه هایی هستند که برای هواداران چلسی روشن است و ماندن کونته در چلسی یکی از احتمالاتی است که کمتر کسی به آن اعتقاد دارد.

از سوی دیگر مکس آلگری سرمربی یوونتوس که باید در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف رئال مادرید برود در مصاحبه ای از علاقه اش برای جدایی از این تیم پرداخت و در پاسخ به سوالی که درباره آینده اش شد گفت:”در حال حاضر برنامه ام این است که به خارج از کشور بروم، کارم در ایتالیا تمام شده است”

 

آلگری در حالی از علاقه اش برای ترک ایتالیا صحبت کرده است که کونته از عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات راضی نیست و احتمالا در انتهای فصل استمفوردبریج را ترک خواهد کرد.

اما چلسی چه برنامه ای برای کونته خواهد داشت؟ آنها می خواهند کونته را راضی کنند تا استعفا بدهد تا مجبور نباشند هفته ای ۱۸۵ هزار پوند را به عنوان حقوق به این مربی ایتالیایی بپردازند. اگر آنها بخواهند کونته را اخراج کنند باید غرامت یک سال مانده از قراردادش را بپردازند که معادل ۹.۶ میلیون پوند برای آنها خرج خواهد داشت.

آلگری که تیمش را آماده یک مصاف مهم و سخت برای رویارویی با رئال آماده می کند فصل گذشته نیز می خواست راهی لیگ برتر شود و آرسنال تیمی بود که او بدنبال هدایتش بود که باشگاه ونگر را به مربی جدید ترجیح داد. اما این پایان ماجراجویی آلگری نخواهد بود، این مربی ۵۰ ساله که به تازگی شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده است می خواهد ماجراجویی مربیگری اش را در لیگ برتر و تیمی چون چلسی ادامه بدهد.

روزنامه سان چاپ بریتانیا نیز از علاقه این مربی برای مربیگری در چلسی خبر داد و افشا کرد که آلگری برای آبراموویچ پیام فرستاده و اعلام آمادگی کرده است تا در صورت جدایی کونته، آماده هدایت آبی های لندن می باشد.