تیم فوتبال چلسی که خود را دور از لیگ قهرمانان اروپا می بیند، در تابستان چالش بزرگی را پیش رو خواهد داشت و ۹ بازیکن این تیم در شرایط مطمئنی برای ماندن نیستند.

چالش بزرگ چلسی در نقل و انتقالات

تیم فوتبال چلسی که خود را دور از لیگ قهرمانان اروپا می بیند، در تابستان چالش بزرگی را پیش رو خواهد داشت و ۹ بازیکن این تیم در شرایط مطمئنی برای ماندن نیستند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، باشگاه های اروپایی و به خصوص لیگ برتر از همین حالا نیم نگاهی به پنجره نقل و انتقالات تابستانه دارند تا بتوانند پیش از شروع جام جهانی تصمیمات کلیدی خود را در خصوص بازیکنان خود و یا بازیکنان مورد علاقه خود را مشخص کنند، اما چلسی در شرایط نا بسامانی قرار دارد و ۹ تا از بازیکنان فعلی چلسی می توانند چلسی را ترک کنند.

در چلسی روزهای خوشی سپری نمی شود و آنها در خصوص آینده تعدادی از بازیکنان اصلی خود مطمئن نیستند و با توجه به شرایط نا معلوم کونته در تیم، این تابستان می تواند چالشی ترین تابستان رومان آبراموویچ در چلسی باشد.

واضح ترین خبر نقل و انتقالات آبیها مربوط می شود به ادن هازارد و تیبو کورتوا، دو بازیکنی که اگر چلسی به لیگ قهرمانان اروپا صعود نکند، رئال مادرید را ترجیح خواهند داد.

هازارد که همیشه دوست داشته زیر نظر زیدان کار کند و یکی اد گزینه های اصلی مادریدی ها بوده است، تیبو کورتوا را نیز در مسیرش می بیند که بعد از تمدید قرارداد دخیا با منچستر یونایتد به اصلی ترین گزینه رئال برای نگهبانی از دروازه یشان تبدیل شده است. این دو بازیکن بلژیکی که رابطه خوبی هم با هم دارند هنوز با آبی ها تمدید نکرده اند و جداییشان از چلسی دور از ذهن نیست.

اما چلسی بازیکنانی چون فابرگاس، پدرو، لوئیز، گری کیهیل و حتی اولیور ژیرو را دارد که قراردادشان رو به اتمام است و با توجه به قانون تمدید قرارداد با بازیکنان بالای ۳۰ سال، بعد نیست که آنها ترجیح بدهند با تیمی دیگر قراردادی بلند مدت تر امضا کنند مگر اینکه چلسی در تمدید قرارداد با این بازیکنان تجدید نظر کند.

میچی باتشوایی که در زمستان به تیم دورتموند رفت، توانسته نمایش جذابی از خود به نمایش بگذارد و چشم ها را خیره کند، بازیکنی که باید در پایان فصل به چلسی برگردد، اما آیا خود این بازیکن حاضر خواهد بود ریسک برگشت به چلسی و افت دوباره را قبول کند؟ و آیا دورتموند که حالا مهاجم گلزنی ندارد و روی باتشوایی حساب ویژه ای باز کرده و به این بازیکن وابسته شده است، حاضر است دست از سر باتشوایی بردارد؟

کورت زوما که به طور قرضی در استوک سیتی توپ می زند نیز چنین شرایطی دارد و ترس از نیمکت نشینی می تواند او را از استمفوردبریج دور کند.