آرین روبن به تازگی از ماجرای آبی پوش شدنش گفت که چطور این بازیکن بعد از ملاقات با الکس فرگوسن راهی چلسی شد و به لندن آمد.

روبن: قرار بود با یونایتد امضا کنم ولی به چلسی آمدم

آرین روبن به تازگی از ماجرای آبی پوش شدنش گفت که چطور این بازیکن بعد از ملاقات با الکس فرگوسن راهی چلسی شد و به لندن آمد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آرین روبن که روزهای خوبی را در استمفوردبریج را تجربه کرده است در مصاحبه ای از ماجرای آبی پوش شدنش صحبت کرد.

ستاره تکرار نشدنی تیم ملی هلند و تیمهای رئال مادرید و بایرن مونیخ گفت:”بله به منچستر رفتم، زمین تمرین را دیدم و یک قرار مذاکره داشتم و همه چیز خوب پیش می رفت.”

ستاره ۳۴ ساله بایرن مونیخ گفت:”بعد از آنکه به آیندهون برگشتم اتفاق خاصی نیافتاد و هیچ ارتباطی با یونایتد نداشتند.آیندهوون با چلسی هم مذاکره داشتند و شاید آنها پول بیشتری پیشنهاد دادند که من واقعا نمی دانم.”

وی اضافه کرد:”من با چلسی هم صحبت کردم و از برنامه های آنها خوشم آمد، آنها تنها یک جلسه با من داشتند و همه چیز خیلی سریع انجام شد.”

وی ادامه داد :”منچستر یونایتد بعد از آن قرار به من پیشنهاد داده بود و می خواستم با آنها امضا کنم، اما چیز خاصی در این باره رخ نداد و ترجیح دادم به چلسی بروم.”

آرین روبن با چلسی توانست در تمام جام های داخلی قهرمانی را تجربه کند، سپس به رئال مادرید و بعد به بایرن مونیخ پیوست. او توانسته ۱۰ بار قهرمانی در لیگ را تجربه کند.

او در فینال لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۲ با تیم مونیخ در برابر چلسی قرار گرفت که با پیروزی چلسی همراه بود.