ماتی دلاچ دروازه بان تیم فوتبال چلسی، بالاخره بعد از ۸ سال و با پایان یافتن قراردادش این تیم را ترک کرد تا در فوتبال دانمارک بازی کند.

دلاچ بعد از ۸ سال و بدون بازی، چلسی را ترک خواهد کرد

ماتی دلاچ دروازه بان تیم فوتبال چلسی، بالاخره بعد از ۸ سال و با پایان یافتن قراردادش این تیم را ترک کرد تا در فوتبال دانمارک بازی کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ماتی دلاچ دروازه بان ۲۵ ساله تیم فوتبال چلسی که در ۱۷ سالگی و زمانی که دروازه بان سوم تیم ملی کشورش، کرواسی بود به چلسی پیوست و تمام ۸ سال حضورش در این تیم را به طور قرضی در دیگر تیم ها سپری کرد.

او هیچگاه نتوانست دیوار میان خود و تیم اول چلسی بشکند تا در آخر به عنوان بازیکن آزاد راهی تیم آث هورسنس و لیگ دانمارک شود.

 

دلاچ که یکی از لیست بلند بالای بازیکنان قرضی چلسی بود، بعد از ۸ سال در گروه واتس اپ باشگاه که از بازیکنان قرضی تشکیل شده است، از هم تیمی هایش خداحافظی کرده است.

او در مصاحبه ای که با وب سایت گل داشت گفت:”صحبت کردن و یا خواندان درباره دوران حرفه ایم جالب است (می خندد) شاید کمی عجیب باشد که دیگر در تابستان ها برای پیش فصل به چلسی نروم، من ۸ سال قرضی بازی کردم و فکر می کنم ۷ سال در پیش فصل بوده ام.”

وی ادامه داد:”فقط برای یکی از آنها بیرون بودم چون خیلی زود به تیمی دیگر قرض داده شدم. برایم کمی عجیب خواهد بود اما این زندگی ای است که داشته ام، ۸ سال خوب که همیشه می توان گفت می شد بهتر یا بدتر شود، اما من همیشه خواهم گفت که در این هشت سال خوشحال بودم.”

 

دلاچ گفت:”من با بقیه در گروه واتس اپ بازیکن های قرضی خداحافظی کردم و آنها آرزوی موفقیت کردند، بعد از دورانم در چلسی این می تواند یک فرصت خوب برای من بشمار بیاد چون من سال گذشته بازی نکرده ام. به من پیشنهاد تمدید قرارداد را دادند اما قبول نکردم چون این هشت سال برای حرفه ام و خانواده ام خوب نبوده است، ما حالا بچه داریم و می خواهم به یک کشور خوب با لیگی خوب بروم. ما در دانمارک کار را تماتم کرده ایم، شاید بعضی ها فکر کنند چون یک سال بازی نکرده ام آنجا به مشکل خواهم خورد، هرچند من می دانم که سرمربی و مربی دروازه بان ها به من اعتماد دارند و کمک بزرگی برای من خواهد بود.”

این دروازه بان قراردادش با چلسی در ۱ جولای سال ۲۰۱۸ به پایان خواهد رسید و این تیم را بله مقصد دانمارک ترک خواهد کرد.