سرمربی تیم فوتبال چلسی بعد تساوی نا امید کننده تیمش در برابر وستهم در مصاحبه اش اعتراف کرد که می خواهد بازیکنانش بعد از بازی نا امید و ناراحت باشند.

کونته:‌ دیگر خسته شده ام

سرمربی تیم فوتبال چلسی بعد تساوی نا امید کننده تیمش در برابر وستهم در مصاحبه اش اعتراف کرد که می خواهد بازیکنانش بعد از بازی نا امید و ناراحت باشند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته که از نتیجه نگرفتن تیمش خسته شده است در مصاحبه ای این حالش را مخفی نکرد و نارضایتی اش را از این نتیجه بیان کرد.

او در لیگی مبارزه می کند که منچستر سیتی با قدرت صدر نشین است و به هیچ تیمی نخواهد توانست جای او را بگیرد، اما چلسی بدنبال حضور در لیگ قهرمانان اروپا و دریافت سهمیه برای حضور در این رقابت ها را داشت که الآن ۱۰ امتیاز با تیم چهارم جدول فاصله دارد.

یک تساوی ۱-۱ در دربی لندن با وستهم کافی بود تا چلسی خودش را در لیگ اروپا ببیند، جایی که کونته علاقه چندانی برای حضور در آن را ندارد.

مربی ایتالیایی که به نظر می رسد در تابستان چلسی را ترک خواهد کرد، در مصاحبه ای گفت:”این بازی کل فصل ما را توصیف کرد. من خیلی نا امیدم و امیدوارم بازیکنانم که به خانه می روند هم همینطور باشند، اگر اینطور باشد ذهنیت درستی داریم. در غیر این صورت اگر ما این نتیجه را قبول کنیم و بگوییم که امروز بدشانس بودیم، هیچ چیزی را نمی سازیم و برای آینده مثبت نیست. من دوباره تکرار می کنم که من خسته شده ام، شما همیشه به همین حرف ها گوش می دهید و هیچ درمانی ندارد.”

کونته همچنین در خصوص تلاش چلسی برای رسیدن به چهار تیم بالای جدول گفت:”باید واقع نگر باشیم، اگر نتوانیم چنین بازی هایی را برنده شویم، ما درباره چه چیزی صحبت کنیم؟ باید چنین مسابقه هایی را ببرید تا به هدفتان برسید و در این صورت است که به جایگاهی در لیگ قهرمانان اروپا می رسید”

او اضافه کرد:”تیم های دیگر موقعیت های زیادی خلق می کنند و تلاش می کنند تا برنده شوند، ولی ما نه.”