ادن هازارد، ستاره تیم فوتبال چلسی پس از تساوی برابر وستهم، امیدوار است چلسی بتواند با اتحاد بیشتر فصل را با قدرت تمام کند.

هازارد: باید فصل را با قدرت تمام کنیم

ادن هازارد، ستاره تیم فوتبال چلسی پس از تساوی برابر وستهم، امیدوار است چلسی بتواند با اتحاد بیشتر فصل را با قدرت تمام کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیم فوتبال چلسی که در بازی روز یکشنبه خود در برابر وستهم یک تساوی نا امید کننده را بدست آورده است توانست در این بازی ۲۳ بار توپ را به سمت دروازه همشهری اش روانه کند که در تقابل با تعداد شوت های وستهمی ها ۱۸ بار بیشتر از حریفشان خلق موقعیت کرده اند.

هازارد پس از اتمام این بازی گفت:”وقتی شما این بازی را ببینید، متوجه می شوید که ما همه کار کردیم، مخصوصا در نیمه اول. این فصل برایمان خوب پیش نمی رود، ما اشتباه هایی کردیم و گل خوردیم، بعد در خط حمله هم گل نزدیم. پس شرایط این چنین است و در نهایت بازی ۱-۱ شد. همه ما ناراحت هستیم.”

ادن ادامه داد:”ما نیاز داریم با هم همکاری داشته باشیم، شش بازی دیگر در لیگ باقی مانده و ما سعی خواهیم کرد تا در پایان فصل بین چهار تیم برتر لیگ باشیم. ”

این دومین باری بود که ما ۱-۰ برده را نتوانستیم با حداکثر امتیاز ها به پایان برسانیم که هازارد اینچنین گفت:”این فصل بازی های اینچنینی زیادی داشته ایم، من بازی خارج از خانه جلوی منچستر یونایتد را یادم هست، ما بازی را در کنترل خود داشتیم اما در نهایت باختیم. هفته گذشته جلوی تاتنهام ما در نیمه اول کنترل بازی را داشتیم و اما در نهایت باختیم، پس این فصل برای ما خوب پیش نمی رود، ما نیاز داریم با هم متحد شویم.”

ادن هازارد که خوب می داند فاصله ۱۰ امتیازی با تیم چهارم جدول را نمی توان به راحتی کم کرد، گفت:”من برای چلسی و هواداران چلسی و خودمان امیدواردم، امیدوارم که می توانیم به چیزهایی برسیم، ما هنوز در جام حذفی هستیم و نیاز داریم که این جام را در انتهای فصل به استمفورد بریج بیاوریم.”

هازارد اضافه کرد:”وقتی شما برای چلسی بازی می کنید می خواهید هر سال در لیگ قهرمانان اروپا باشید، اما سال پیش نبودیم و لیگ برتر را بردیم، پس بعضی وقت ها اتفاقات بد می تواند چیزهای خوبی را خلق کند. اما ما برای رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا تلاش خواهیم کرد، مطمئن باشید!”’