ساوتهمپتون ۲ – ۳ چلسی

آبی پوشان غرب لندن توانست در یک دیدار جذاب و با درخشش اولیور ژیرو، بازی شکست خورده را به یک برد ارزشمند تبدیل کند تا همچنان امید رسیدن به جایگاه چهارم در اردوی آبی پوشان باقی بماند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیم فوتبال چلسی در حالی که روزگار خوبی را سپری نمی کند و کم کم به نبردن عادت کرده بودند یک بازی جذاب در لیگ برتر را که باید بار دیگر در نیمه نهایی جام حذفی به مصافشان بروند را با نتیجه ۳ بر ۲ و با پیروزی پشت سر گذاشت.

چلسی در حالی توانست سه امتیاز مهم را در بازی خارج از خانه بدست آورد که با ساوتهمپتون توانست با درخشش رایان برتراند بازیکن سابق چلسی و روی پاس گل این بازیکن در دقیقه ۲۱ به گل اول رسید و آنها با حفظ بازی در نیمه اول توانست با پیروزی به رختکن برود.

آنها سپس در دقیقه ۶۰ بازی به گل دوم خود رسیدند تا کونته به فکر تعویض باشد که او پدرو و ژیرو را روانه میدان کرد تا به جای زاپاکوستا و موراتا برای چلسی بازی کنند.

این تعویض ها شاید بهترین تصمیم کونته در زمان بازی در این فصل بوده است، چرا که ژیرو نشان داد چقدر گلزن است و می تواند در ۳۰ دقیق حضورش ۲ گل ارزشمند برای تیمش بزند و آنها را از باخت نجات بدهد.

ادن هازارد، زننده گل دیگر چلسی بود که در دقیقه ۷۵ و بعد از گل اول ژیرو بازی را به تساوی کشاند.

 

ترکیب چلسی: کورتوا، آزپلیکوئتا، کیهیل، کریستنسن، زاپاکوستا (۶۱-پدرو)، فابرگاس، کانته، آلونسو، ویلیان، موراتا (۶۱-ژیرو) هازارد (۸۶-موسز)

بازیکنان استفاده نشده: کابایرو، امرسون، باکایوکو، بارکلی