آنتونیو کونته که از عملکرد تیمش در نیمه دوم و نتیجه کسب شده در برابر بارنلی راضی است و امیدوار است بتواند فاصله اش را با تیم پوچتینیو کمتر کند.

کونته:‌ باید همه بازی هایمان را ببریم

آنتونیو کونته که از عملکرد تیمش در نیمه دوم و نتیجه کسب شده در برابر بارنلی راضی است و امیدوار است بتواند فاصله اش را با تیم پوچتینیو کمتر کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته در روزی که برای اولین بار در تاریخ حضورش در چلسی از دو مهاجم نوک استفاده کرد و ژیرو موراتا را با هم راهی میدان کرد، حریف را شگفت زده کرد و نشان داد که تصمیم خوبی گرفته است.

او در صحبت هایش گفت:”من امروز روحیه خوبی را از تیم دیدم. ما این روحیه را در نیمه اول برابر ساوتهمتون نشان ندادیم. بازی کردن در برابر بارنلی راحت نیست، اگر به آنها کمی فضا بدهید آنها آماده اند که توپ های بلندشان را به طور خطرناک ارسال کنند.ما آنها را مجبور کردیم که این توپ های بلندشان را از نیمه خودشان ارسال کنند تا خطر کمتری داشته باشد.”

وی ادامه داد:”ما روحیه فوق العاده ای را نشان دادیم، ما این را در نیمه اول بازی با ساوتهمپتون نشان نداده بدیم و ناتوان بودیم. اما در نیمه دوم و در این بازی این کار را کردیم و باید راضی باشیم، افتخار بزرگی است که ببینم بازیکنانم اینطور مشارکت می کنند، مشتاق باشند و برای دریافت توپ مبارزه کنند.”

سرمربی آبی ها در خصوص بازی دادن ژیرو و موراتا در کنار هم گفت:”آنها فوق العاده کار کردند، ژیرو و موراتا بازی عالی ای داشتند و بدون توپ به خوبی جایگیری می کردند. ما بارنلی را شگفت زده کردیم با این دو مهاجممان که کار را برای مدافعان وسط آنها سخت کرد.”

او همچنین درباره کم شدن فاصله تیمش با تاتنهام و چهار تیم اول جدول نیز گفت:”ما اگر درباره گذشته فکر کنیم، مطمئنا شانسهای فوق العاده ای را از دست داده ایم تا به آنها نزدیک باشیم.تنها راهی که داریم این است که تلاش کنیم از الآن تمام ۳ امتیاز بازی ها را بدست بیاوریم. راحت نخواهد بود چرا که ما فاصله ۵ امتیازی با تاتنهام داریم، اما باید امتحان کنیم. “