داوید لوئیز معتقد است کندی پس از ۹ بازی در نیوکاسل عاشق این باشگاه و رابطه خوبش با رافا بنیتز در این تیم شده است.

لوئیز: کندی عاشق نیوکاسل شده است

داوید لوئیز معتقد است کندی پس از ۹ بازی در نیوکاسل عاشق این باشگاه و رابطه خوبش با رافا بنیتز در این تیم شده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پس از آنکه کندی نتوانست در چلسی فرصت خودنمایی داشته باشد، به طور قرضی راهی نیوکاسل یونایتد شد تا فصل را زیر نظر رافا بنیتز به اتمام برساند.

او توانست از ژانویه تا به امروز ۹ بازی برای آنها انجام داده که ۲ گل و ۲ پاس گل ثمره بازی های درخشان این بازیکن بوده است.

داوید لوئیز که مشوق اصلی کندی برای انتقال به نیوکاسل بوده است، در مصاحبه ای با دیلی میل گفت:”من قبل اینکه در ژانویه از تیم برود با او صحبت کردم و به او گفتم که عاشق نیوکاسل خواهد شد، به او درباره هواداران و جو این تیم گفتم. الآن او عاشق شده است که من را شگفت زده نکرده است.”

این مدافع ۳۰ ساله که سابقه همکاری ۷ ماهه با رافا بنیتز را در کارنامه اش دارد، ادامه داد:”رافا بنیتز نیز یکی از دوستان خوب من است، به کندی گفتم که او را یک مربی خاص خواهی دید. یک شخصیت خاص که می خواهد او به عنوان بازیکن و یک مرد پیشرفت کند. به کندی گفتم که او کمک خوبی است.”

کندی ۲۲ ساله که مد نظر تیمهایی چون بایرن مونیخ، آرسنال و لیورپول نیز می باشد رابطه خوبی با دیگو کوستا داشت که لوئیز با اشاره به آن گفت:”من سعی می کنم به او کمک کنم. او همیشه با دیگو کوستا بود، اما از زمانی که او(کوستا) رفته است من نقش او را برای مراقبت از کندی بر عهده گرفته ام.”