چلسی ۲ – ۰ ساوتهمپتون

چلسی به فینال جام حذفی راه یافت تا حریف یونایتد و مورینیو شود

تیم فوتبال چلسی با ارائه یک بازی بی نقص توانست ساوتهمپتون را در ورزشگاه ومبلی و نیمه نهایی جام حذفی شکست داده و دومین تیم راه یافته به فینال جام حذفی لقب بگیرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، در یک روز ایده آل شاگردان آنتونیو کونته توانستند با پشت سرگذاشتن ساوتهمپتون به فینال جام حذفی راه یابد تا در دیدار پایانی این رقابت ها حریف یونایتد و مورینیو شود که رویارویی خوزه و چلسی در فینال می تواند یک بازی جذاب از آبی در آید.

چلسی در نیمه اول می توانست به گل برسد که با کم توجهی مهاجمان موقعیت هایشان را از دست دادند و یک در صحنه ویلیان پاس خوب هازارد را به سمت دروازه ساوتهمپتون شلیک کرد که به تیر دروازه مماس شد و توپ به بیرون رفت.

اما چلسی توانست در همان ثانیه های ابتدایی نیمه دوم روی پاس خوب فابرگاس، مهار توپ عالی هازارد و حرکت نمایشی و فوق العاده ژیرو به گل برسد تا خیال چلسی را کمی راحت تر کند.

به زمین آمدن موراتا نیز زیاد به طول نیانجامید که همچون اتفاق تکراری این فصل سانتر خوب آزپلیکوئتا به این مهاجم رسید و او هم با ضربه سر گل دوم آبی ها را به نام خودش ثبت کرد تا چلسی مطمئن خود را آماده بازی بزرگ برابر یونایتد کند.

ترکیب چلسی: کابایرو، آزپلیکوئتا، کیهیل، رودیگر، موسز، کانته، امرسون، فابرگاس (۷۵-پدرو)، ویلیان (۶۲-باکایوکو)، ژیرو (۷۹-موراتا)، هازارد

بازیکنان استفاده نشده: ادواردو، کریستنسن، زاپاکوستا، بارکلی