کونته: این فینال برای هوادارانمان است

آنتونیو کونته معتقد است این فصل می توانند برخلاف فصل گذشته قهرمان شوند.

آنتونیو کونته که از برد تیمش در برابر ساوتهمپتون راضی و خوشحال بود این برد را به هواداران چلسی تقدیم کرد که تا اینجای فصل همراه تیم بوده اند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی ها امروز توانستند با گلزنی اولیور ژیرو و آلوارو موراتا ساتهمپتون را در نیمه نهایی جام حذفی شکست داده و راهی فینال این مسابقات شود.

آنتونیو کونته در خصوص این پیروزی شیرین گفت:”ما باقی ماندیم و می ترسیدیم که حذف شویم اما برد شگفت آوری بود. مهم ترین چیز در این مسابقات این است که ما به هدفمان رسیدیم، در این مورد رسیدن به فینال مسابقات بود.”

وی ادامه داد:”این خیلی برای بازیکنان مهم است، همچنین برای باشگاه و مخصوصا هوادارانمان. من برای آنها خوشحالم، در تمام دوران این فصل آنها صبر فوق العاده شان را نشان دادن و ما را هر لحظه حمایت کردند، در زمان های سخت یا مثبت.”

کونته درباره گلزنی ژیرو در ابتدای نیمه اول گفت:”او یک انتقال خوب برای ما است، مطمئنا همینطور است، من به یک بازیکن با شخصیت و قدرت بدنی بالا نیاز داشتم، کسی که بتواند توپ را کنترل کند و اجازه بدهد شماره ۱۰ ما با او همکاری کند.”

وی ادامه داد:”موراتا مهاجم مهمی برای ماست، او جوان تر از ژیرو است و تجربه کمتری دارد، او قدرت بدنی کمتری دارد اما خیلی در حملات سریع است.من از هر دوی آنها راضی هستم.

مربی آبی ها درباره انتخاب ژیرو برای ترکیب اصلی تیم گفت:”من می دانستم که در مقابل سه مدافع وسط بازی خواهیم کرد، مدافعانی که قدرت بدنی بالایی دارند، پس تصمیم گرفتم با ژیرو شروع کنیم، اما وقتی موراتا آمد کار خیره کننده ای انجام داد، پدرو و باکایوکو هم همینطور بودند.”

کونته در نهایت در خصوص بازی فینال تیمش برابر یونایتد گفت:”این فینال ما بین دو تیم فوق العاده خواهد بود، فصل قبل هم به فینال آمدیم و برایمان شانس قائل می شدند، اما این فصل در صورتی به فینال آمدیم که اینطور نبود، اما فصل قبل فینال را باختیم با اینکه در آن زمان فکر می کردند ما برنده می شویم.”