صلاح: هیچ شانسی در چلسی نداشتم

محمد صلاح معتقد است با بازگشتش به لیورپول خودش را به همه ثابت کرده است.

محمد صلاح بازیکن سابق چلسی و کنونی لیورپول که به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شده است اعتراف کرد که در چلسی شانسی برای خود نمایی نداشته است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ستاره مصری این فصل لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا که توانسته برای تیمش بیش از ۴۰ گل به ثمر برساند شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر در سال گذشته انتخاب شد.

محمد صلاح که با پیراهن چلسی در لیگ برتر معرفی شده است و بعد از عدم درخشش در این تیم بار دیگر ولی اینبار با لیورپول برای فوتبال جزیره خودنمایی کرد.

این بازیکن جوان در مصاحبه اش پس از دریافت جایزه بهترین بازیکن فصل و در پاسخ به سوالی که از او بابت بازگشتش به لیگ برتر برای ثابت کردنش بوده یا نه، گفت:”بله، من از روز اولی که لیگ برتر را ترک کردم، به این فکر می کنم.”

صلاح ادامه داد:”من در چلسی شانسی نداشتم و در ذهنم خیلی واضح بود که به اینجا برمیگردم تا به همه نشان می دهم چطور روی هدفم متمرکز هستم.”

او که جایزه بهترین بازیکن را دریافت کرده بود گفت:”برای جایزه ام، هم تیمی هایم و کاری که لیگ قهرمانان اروپا کردیم خوشحالم. وقتی من آنجا (چلسی) را ترک کردم با یک شخصیت جدید برگشتم، ما شانسی در چلسی نداشتم.”