ادن هازارد ستاره بلژیکی تیم چلسی بر این باور است که تیمش می تواند با همراهی اولیور ژیرو و آمار فوق العاده اش در قهرمانی جام حذفی، فینال ومبلی را برنده شوند.

هازارد: این بار با ژیرو قهرمان می شویم

هازارد باور دارد آمار فوق العاده ژیرو می تواند به تیمش کمک کند.

ادن هازارد ستاره بلژیکی تیم چلسی بر این باور است که تیمش می تواند با همراهی اولیور ژیرو و آمار فوق العاده اش در قهرمانی جام حذفی، فینال ومبلی را برنده شوند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد که از بازی کردن در کنار اولیور ژیرو راضی به نظر می رسد باور دارد که این مهاجم تازه وارد می تواند به چلسی در قهرمانی در جام حذفی کمک کند، در فینالی که فصل گذشته آن را به آرسنال و تیم سابق ژیرو واگذار کردند.

چلسی در فینال سال گذشته به آرسنال باختند تا این بار انگیزه بیشتری داشته باشند تا با شکست یونایتد به قهرمانی برسند. اما یونایتدی ها هم می خواهند ناکامی در لیگ برتر را با قهرمانی در جام حذفی جبران کند.

ژیرو که از سال ۲۰۱۳،  ۲۶ بار در جام حذفی بازی کرده است، توانسته ۲۲ گل به نام خودش در این رقابت ها ثبت کند. امید اول چلسی در خط حمله است که هازارد معتقد است او می تواند به چلسی کمک کند.

هازارد در مصاحبه اش با خبرنگاران در ومبلی گفت:”امیدوارم اینبار قهرمان شویم، سال پیش خیلی ناراحت کننده شکست خوردیم، اما ما الآن اولیور ژیرو را داریم. او معمولا فینال ها را برنده می شود.مخصوصا جام حذفی.”

او ادامه داد:”او کیفیت خوبی دارد، همه مطمئنا این را می دانیم، ما معمولا آن تکنیک ها را از او نمی بینیم. اما او ثابت کرد که بازیکن خوبی است. بازی او تنها درباره بازی فیزیکی و بازی با سرش نیست، او توانایی های دیگری هم دارد، شاید او باید گل های بیشتری را اینچنین به ثمر برساند.”

هازارد که تیمش توانست با شکست ساوتهمپتون به فینال برسد، گفت:”ما شانس هایی داشتیم، یکی از آنها نصیب خودم شد، ویلیان توپ را به تیرک زد. سپس ما پایمان را کمی روی گاز برداشتیم، در نیمه دوم خیلی زود گل زدیم که خیلی به ما کمک کرد. پس از آن بازی را کنترل کردیم، ساوتهمپتون شانس هایی داشت اما فکر می کنم که در مجموع ما بهتر بازی کردیم. ما استحقاق این پیروزی را داشتیم.”

ستاره تیم چلسی که باید فینال را در مقابل بازیکنی چون لوکاکو، یکی از بهترین دوستانش انجام بدهد، در این خصوص گفت:”همیشه بازی کردن در مقابل دوستان خوب است. اما ما باید آن بازی را ببریم، در غیر این صورت باید تمام روزهای جام جهانی از این بازی بشنوم!!!”