کیهیل: رفتن به لیگ قهرمانان شگفت انگیز است

گری کیهیل کاپیتان تیم فوتبال چلسی بر این باور است که اگر چلسی بتواند به لیگ قهرمانان اروپا برسد کاری شگفت انگیز رخ داده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، گری کیهیل که چندی است توانسته جایگاه مورد اعتمادی نزد آنتونیو کونته در ترکیب تیمش پیدا کند در مصاحبه ای که انجام داده است خیلی به رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا خوش بین نیست و این امر را یک کار شگفت انگیز می داند.

او در مصاحبه اش گفت:”من به هیچ وجه منفی نیستم، اما بازی ها رو به اتمام است و تیمها خیلی خوب در جدول هستند، اگر آنها اجازه بدهند که ما صعود کنیم، خیلی خیلی شگفت انگیز خواهد بود. فاصله و اختلاف امتیاز وجود دارد اما کاری که ما می توانیم بکنیم این است که بازی هایمان را ببریم.”

کاپیتان چلسی ادامه داد:”ما به تازگی جلوی بارنلی نتیجه گرفتیم و نیاز داریم بردهایمان را ادامه بدهیم.”

چلسی باید روز شنبه در برابر سوانسی صف آرایی کند و خیلی برنامه فشرده ای پس از آن دارد که باید در برابر لیورپول و هادرزفیلد بازی کند و سپس راهی نیوکاسل شود.

هرچند اگر تاتنهام امتیازی از دست ندهد، بازی با نیوکاسل دیگر برای چلسی اهمیت خاصی نداشته باشد و چلسی تمرکز را بگذارد روی فینال جام حذفی ای که فصل قبل آن را به آرسنال باخت و امسال باید در مقابل یونایتد قرار بگیرد.

گری کیهیل نیز در خصوص رسیدن به فینال جام حذفی گفت:”ما به آن نیاز داریم و می خواهیم قهرمان شویم. خیلی مهم است که ما خواستیم به فینال برسیم و حالا این یک فرصت خوب برای ماست. فصل قبل فینال برای ما خیلی خوب نبود، ما می خواهیم این بار جبران کنیم، ما کاری که باید را انجام داده ایم.”

وی ادامه داد:”من فکر می کنم به طور فردی عملکرد خوبی داشتیم و این به ما کمک کرد تا رو به جلو برویم و باید تا انتهای فصل این را ادامه دهیم. اولیور ژیرو و آلوارو موراتا هر دو گلزنی کردند که خیلی از این قضیه خوشحالم اما مهم ترین چیر این است که ما می خواستیم برنده شویم که ساوتهمپتون کار را سخت کرده بود.”

کاپیتان کیهیل اضافه کرد:”من احساس می کنم که یک نمایش واقعا حرفه ای بود، من حس می کنم حتی وقتی ۰-۰ بود هم ما بازی را کنترل می کردیم، هیچ کسی طوری نبود که انگار کنترل اعصابش را از دست داده باشد و به خوبی بازی را کنترل کردیم و ۲-۰ برنده شدیم.”