یوونتوس درخواست کونته را رد کرد

باشگاه یوونتوس درخواست کونته برای بازگشت را رد کرده است

تلویزیون ایتالیا فاش کرد که کونته در تابستان قصد داشته که به یوونتوس برگردد، اما این باشگاه ترجیح داده که آلگری را روی نیمکت تیمش حفظ کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، در روزهایی که آنتونیو کونته می داند آخر فصل زمان احتمالی جدایی اش از چلسی است قصد دارد به کشورش بازگردد. او حتی در انتهای سال گذشته میلادی خانه نشین بود و از نظر روحی دچار مشکل شده بود، چرا که زندگی کردن در لندن برایش همچون زندگی در ایتالیا و شهر تورین راحت نبوده است.

بعد از شروع بد مرد ایتالیا در این فصل همراه با نارضایتی او از نقل و انتقالات تابستانه که به خواسته اش نتوانسته بود برسد.

به تازگی شبکه تلویزیونی Top Calcio فاش کرده است که آنتونیو کونته در تابستان به یوونتوس پیشنهاد داده بود که به تیمش بازگردد که این پیشنهاد توسط باشگاه رد شد و ترجیح دادن با آلگری ادامه بدهند.

در این برنامه تلویزیونی همچنین از برنامه یوونتوس برای مربی آینده اش صحبت کرد که معتقد است یووه در صورتی به دنبال مربی دیگری خواهد بود که آلگری خودش بخواهد این تیم را ترک کرد، در غیر این صورت آنها علاقه ای به مربی دیگری ندارند. هرچند که سرمربی بانوی پیر سری آ به آرسنال لینک شده است، احتمالا ایتالیا را ترک خواهد کرد.

اما یوونتوس برعکس کونته علاقه چندانی برای همکاری مجدد ندارد و مربی محبوب آنها برای جانشینی آلگری ماسیمو کاررا است که از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ در یوونتوس دستار کونته بوده است. مربی ای که خیلی زود پیشرفت کرد و در حال حاضر سرمربیگری تیم اسپارتاک مسکو را بر عهده دارد و چند سالی می شود که از فوتبال ایتالیا دور بوده است.