ژیرو آماده رویارویی با سانچز است

هر دوی این بازیکنان در ورزشگاه ومبلی نباخته اند

اولیور ژیرو بی صبرانه منتظر است تا در فینال جام حذفی با الکسیس سانچز، همبازی سابقش رو به رو شده و برای قهرمانی رقابت کرده تا تنها برنده ومبلی باشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، اولیور ژیرو و الکسیس سانچز که روزی روزگاری نه چندان دور در تیم آرسنال با هم همبازی بودند و توانستند با شکست چلسی در فصل گذشته، خود را قهرمانی جام حذفی کنند حالا باید برای تکرار قهرمانی خود در مقابل هم قرار بگیرند.

اولیور ژیرو که در سال ۲۰۱۳ به لیگ برتر آمده است توانسته ۱۵ گل در این رقابت ها به نام خودش ثبت کند که در این امر یکه تازی می کند. او همچنین توانسته سه بار به مدال قهرمانی برسد که سانچز دو تای آن را دارد.

ژیرو بعد از گلزنی دربرابر ساوتهمپتون گفت که عاشق بازی کردن در ومبلی است که نشان می دهد او اشتیاق زیادی دارد تا در بازی فینال نیز گلزنی کند.

او گفت:”من قبلا شوخی می کردم و می گفتم که اینجا (ومبلی) باغ من است، می خواهم خوش شانسی ام را وقتی به اینجا می آیم ادامه دهم. حالا می خواهم با چلسی به قهرمانی برسم، به هم تیمی هایتم گفتم که ببینید بچه ها، من اینجا شکست نخورده ام و می خواهم این کار را ادامه دهم.”

وی ادامه داد:”می دانم که قهرمانی در جام حذفی چه حس خوبی دارد و می خواهم آنها هم این را بدانند. او(سانچز) هم شکست ناپذیز بوده است، اما او در سال ۲۰۱۴ به آرسنال آمدو من خیلی خوشحالم که او را می بینم. همیشه بازی کردن با بازیکنان قدیمی خاص است.مخصوصا وقتی که خاطرات خوبی با هم داشته باشید.”

ژیرو که حالا به انتخاب اول کونته برای خط حمله آبی ها تبدیل شده است گفت:”فکر می کنم درک خوبی با بازیکنان دو زمین پیدا کرده ام و البته تیم منسجمی داریم. ما در زمین مسابقه برای یک دیگر کار فوق العاده ای انجام می دهیم. رقابت برای مهاجم ها خوب است، شما نیاز دارید که حداکثر خودتان باشید. ۱۰۰ درصد خود را بگذارید و به شما کمک می کند تا به پله بالاتری بروید.به تیم در مسابقات مختلف کمک می کند، این یک رقابت جوانمردانه است.”