زیدان برنامه ای برای خرید کورتوا ندارد

برخلاف شایعات چند ماهه، زیدان علاقه ای برای خرید کورتوا از چلسی ندارد

بر خلاف آنچه در چند ماه اخیر در رسانه ها مبنی بر علاقه رئال مادرید و زیدان به خرید تیبو کورتوا از چلسی منتشر شده است، به نظر می رسد این باشگاه برنامه ای برای خرید دروازه بان چلسی ندارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پس از آنکه رئال مادرید در روز آخر نقل و انتقالات نتوانست دخیا را از منچستری ها به خدمت بگیرد و پس از آن تمدید این دروازه بان با تیمش، نام کورتوا را به عنوان جانشینی مطمئن برای دروازه رئال مادرید در رسانه ها می دیدیم.

خود کورتوا هم کم به دامن زدن این شایعات کمک نکرد و با مصاحبه هایی در خصوص اینکه به خاطر خانواده اش می خواهد به مادرید برود، آنها را بیش از پیش پر رنگ می کرد.

اما واقعیت چیز دیگری است. فیل کیترومیلیدس، خبرنگار اسپانیی در این خصوص گفت:”صحبت درباره دروازه بانی جدید در برنابئو خیلی عجیب است، چرا که زین الدین زیدان در تمام مواقع کاملا از ناواس (دروازه بان رئال) حمایت کرده است.”

این خبرنگار که رابطه نزدیکی با باشگاه رئال مادرید دارد، اضافه کرد:”آنها در ژانویه سعی کردند دروازه بان جوانی را از اتلتیکو بیلبائو بگیرند که زیدان گفت من او را نمی خواهم. ناواس دروازه بان من است!! پس آن انتقال انجام نشد.”

وی ادامه داد:”اینکه در تابستان چه اتفاقی خواهد افتاد جذاب است، چرا که زیدان در آن زمان و چندین بار دیگر گفته است که ناواس دروازه بان اوست. پس اگر دروازه بان جدیدی بیاید هیئت مدیره نظرش را با قدرت خود اعمال کرده است و تصمیم زیدان نبوده است.”