چلسی سوانسی سسک فابرگاس هازارد

سوانسی ۰-۱ چلسی

چلسی موفق شد با کسب سه امتیاز حساس بازی مقابل سوانسی سیتی در لیبرتی، همچنان امیدهایش را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا در فصل آینده زنده نگه دارد.

چلسی موفق شد با کسب سه امتیاز حساس بازی مقابل سوانسی سیتی در لیبرتی، همچنان امیدهایش را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا در فصل آینده زنده نگه دارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، در عصری بارانی و در ورزشگاه لیبرتی واقع در کشور ولز،‌ سوانسی که بعد از پیروزی ساوتهمپتون ۱۸ جدولی برابر بورنموث خود را در فاصله تنها یک امتیازی با سقوط می دید، به مصاف چلسی رفت که بعد از مساوی استوک سیتی با لیورپول، شرایط را برای کم کردن فاصله کاملا مساعد می دید.

کونته تیم خود را با ترکیب ۲-۵-۳ و حضور اولویر ژیرو به جای آلوارو موراتا راهی میدان کرد.

در همان ابتدای بازی بود که سسک فابرگاس روی پاس ادن هازارد توانست چلسی را ۱-۰ در ورزشگاه حریف جلو بیندازد.

بازی در دقایق بعدی و تا پایان نیمه اول با برتری نسبی چلسی ولی موقعیت های محدود و نه چندان خطرناک از سوی دو تیم،‌ ادامه پیدا کرد.

با آغاز نیمه دوم سوانسی که حمایت هواداران خود را در اختیار داشت، توانست کنترل بازی را به دست گیرد. هرچند که در این میان چلسی روی حرکات هازارد سعی در ایجاد موقعیت هایی داشت.

سوانسی حتی با ضربه آیو نزدیک بود بازی را مساوی کند که توپ میلی متری از کنار دروازه کورتوا بیرون رفت. دروازه بان بلژیکی چندین بار نیز با مهار های مطمعن خود نگذاشت که قفل دروازه تیمش شکسته شود.

در نهایت بازی با نتیجه ۱-۰ به سود آبی ها خاتمه یافت. حالا چلسی با ۲ امتیاز کمتر نسبت به تاتنهام و البته یک بازی بیشتر، در رده پنجم لیگ برتر انگلستان قرار دارد. تاتنهام در هفته ۳۵ مسابقات، در ومبلی میزبان واتفورد میان جدولیست.

ترکیب چلسی:‌ کورتوا، رودیگر، کیهیل،‌ آزپیلیکوئتا، موزس، سسک فابرگاس، تیمو باکایوکو، انگولو کانته،‌ امرسون پالمیری، ادن هازارد، اولویر ژیرو

نیمکت: کابایرو، کریستینسن، زاپاکوستا، ویلیان، راس بارکلی،‌ پدرو رودریگز، آلوارو موراتا

ترکیب سوانسی: فابیانسکی، ون در هورن، ناتون، میسون، رابرتس،‌ کی، کینگ، اولسن، کلوکاس، جردن آیو، آندره آیو

نیمکت: بریتون، دایر،‌ نوردفلت، کارل، روتلج، رناتو سانچز، انگل رنگل

گل: فابرگاس (۳)

کارت زرد: موزس و آندره آیو