آیا فن خینکل آماده بازی در چلسی است؟

به نظر می رسد فن خینکل هلندی که به کاپیتان این روزهای آیندهوون تبدیل شده است می تواند نقش مهمی را در میانه میدان چلسی بر عهده بگیرد و برای آبی ها بازی کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مارکو فن خینکل بازیکن تیم فوتبال چلسی که دو فصلی است در تیم آیندهوون بازی می کند توانسته با نمایش خوب و چشم نوازش قهرمان لیگ هلند را مجبور کند تا او را به عنوان کاپیتان تیم قبول کنند!

اما این مرد ۲۵ ساله هلندی که در تابستان و با اتمام قرارداد قرضی اش با آیندهوون باید به کوبهام و تیم چلسی برگردد آماده حضور در ترکیب اصلی تیم می باشد؟

او دوران خیره کننده و درخشان در هلند داشته و در نهایت این فصل توانست خودش را به دنیای فوتبال معرفی کند و توانایی هایش را به رخ بکشد. اما شاید این فصل درخشان او برای مسئولان ورزشی باشگاه چلسی راضی کننده نباشد و او را به تیم دیگری بدهند.

اما مطمئنا اگر چلسی به این نتیجه برسد که به او در ترکیب اصلی تیمش نیاز ندارد، احتمال انتقال دائم این بازیکن به تیم آیندهوون بیش از پیش قوت خواهد گرفت. تیمی که با کاپیتانی فن خینکل توانست قهرمانی در لیگ هلند را دوباره تجربه کند.

او که با بستن بازوبند کاپیتانی در این فصل نشان داد می تواند یک رهبر قوی در میانه میدان باشد، شاید دلش نخواهد در چلسی بازی کند، تیمی که به او اجازه بازی نخواهد داد و نمی تواند همچون آیندهوون در میانه میدان یکه تازی کند.

او بهترین عملکرد را در دوره بازیکنی اش داشته است و در ۳۲ بازی انجام داده توانسته ۱۶ گل به نام خودش ثبت کند که می تواند برای یک بازیکن در پست او فوق العاده باشد. او همچنین در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ که در نیمه دوم لیگ به آیندهوون رفته بود با میانگین ۱ گل در هر ۲ بازی، ۸ گل در ۱۶ بازی تیمش به ثمر رسانده بود.

او دچار مصدومیتی شده بود که کمی در پیشرفت او وقفه انداخته بود، اما تیمی چون آیندهوون بهترین انتخاب برای بازگشت به روزهای اوج این ستاره جوان هلندی بود. چلسی وقتی که فن خینکل تنها ۲۰ سال داشت را با ۸ میلیون پوند از ویتسه و در سال ۲۰۱۳ و زمانی که به عنوان استعداد سال فوتبال هلند معرفی شده بود را خرید و گاها به او فرصت خودنمایی در تیم اصلی را داد. او توانست تنها ۲ بار در ترکیب اصلی آبی ها در لیگ برتر حضور داشته باشد که پس از آن ۵ بار در ۴ سال اخیر به طور قرضی این تیم را ترک کرده است.

او تجربه بازی کردن در یک باشگاه با قدمت چون آث میلان را هم در کارنامه اش دارد که توانست ۱۸ بازی برای آنها انجام دهد تا به تجارب خود بیش از پیش بیافزاید.

این بازیکن ۲۵ ساله علاقه ای ندارد در اوج فوتبالش برای بار دیگر به طور قرضی به تیمی برود و موقتا از چلسی جدا شود. او می خواهد بعد از فصل فوق العاده ای که داشته است بتواند در میانه میدان چلسی نیز خودش را به باشگاهش ثابت کند و به آبی ها که حاضر شدند ۴۰ میلیون پوند به باکایوکویی بدهند که نتوانست موثر باشد، شانس داشتن یک هافبک موثر و گل زن را بدهد.

چلسی در تابستان باید تصمیمش را بگیرد که آیا فن خینکل را در تیم اولش قبول خواهد کرد و یا اینکه راضی به فروش این ستاره جوان خواهد شد!

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر