الکس:‌ یا عاشق مورینیو هستید یا از او متنفرید

الکس مدافع سالهای نه چندان دور باشگاه چلسی در مصاحبه ای با وب سایت گل در خصوص دوره حضورش در چلسی و همکاری با مربیان مختلف در این تیم صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، الکس مدافع برزیلی و قدرتمند که در سال ۲۰۰۷ آبی ها را ترک کرد، خاطرات خوبی با پیراهن چلسی دارد و برای هواداران نیز توانسته با گلزنی هایش خیلی زود خودش را روی سکو های استمفوردبریج محبوب کند.

الکس در مصاحبه ای با گل گفت:”شما یا عاشق مورینیو هستید یا از او متنفرید، من هم همینطور فکر می کردم، مخصوصا وقتی که با چلسی آمدم.”

او ادامه داد:”وقتی ۲۴ سالم بود و پر از ترس بودم خیلی از او شنیده بودم و در روزنامه ها خوانده بودم…اما او را فردی دیدم که به من خیلی کمک کرد. ما تنها سه ماه باهم کار کردیم، اما بخش مهمی از دوره بازیکنی من بود. من وقتی مورینیو را برعکس آنچه در رسانه ها شناخته بودم دیدم، خیلی شگفت زده شدم.”

الکس که سابقه همکاری با آندره ویلاس بواس و کارلو آنجلوتی را هم در کارنامه اش دارد، گفت:”کار کردن با آندره ویلاس بواس خیلی خوب بود. بازیکنان خیلی خوب او را قبول کرده بودند. او استایل مشابهی با مورینیو داشت.”

وی اضافه کرد:”من کارم را با او تمام کردم، اما در آن زمان می دانستم که کار اشتباهی انجام نداده ام. نه بر علیه تیم بود و نه بر علیه او. نیکولاس آنلکا هم از تیم دور بودیم که از آنجا (چلسی) جدا شدیم. ما جداگانه تمرین می کردیم اما این هم جزوی از فوتبال است و دیگر به گذشته رفته است…”

الکس گفت:”من هیچکدام از آنها را انتظار نداشتم. حتی انتظار نداشتم که از چلسی جدا شوم. چیزی که مردم می گفتند این بود که او بی احترامی کرده است، خصوصا با فرانک لمپارد. او (ویلاس بواس)، لمپارد را روی نیمکت گذاشت اما چیزی نگفت. بازیکنی مثل لمپارد و تری از آن دسته بازیکنانی نیستند که بخواهی خودت را به آنها دیکته کنی، اما مهم است که با آنها صحبت کنی.من همچنین دیدم آنجلوتی و گاس هیدینک هم بازیکنان مهمی را روی نیمکت می گذاشتند اما آنها همیشه از قبل با بازیکنان صحبت کرده بودند.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر