کونته استعفا نخواهد داد

آنتونیو کونته آماده است تا با ماندن روی قراردادش با چلسی دستمزدش را به طور کامل از این تیم دریافت کرده و این تیم را با استعفای خود ترک نخواهد کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته آماده است که تا سال آینده که پایان قراردادش با چلسی است در این تیم بماند که ۹ میلیون پوند دستمزدش را به طور کامل از آبی ها دریافت کند.

هرچند به نظر می رسد که این مربی در تابستان استمفوردبریج را ترک خواهد کرد که در این صورت چلسی مجبور است کونته را اخراج کرده و غرامت او را به طور کامل پرداخت کند.

اما از سوی دیگر رومان آبراموویچ هنوز مطمئن نیست که آیا می تواند مربی بهتری از کونته به تیمش بیاورد یا نه و برای همین هنوز تصمیمی در خصوص آینده مرد ایتالیایی نیمکت چلسی نگرفته است.

کونته که بهمراه شاگردانش برای رسیدن به جایگاه چهارم و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا می جنگد، خود را آماده رویارویی با مورینیو و یونایتد می کند تا در فینال جام حذفی در مقابل آنها قرار گرفته تا شاید بتوانند این فصل را با یک جام به پایان برسانند.

چلسی در ماههای گذشته توسط رسانه ها به مربیانی چون موازیتسو ساری سرمربی ناپولی، مکس آلگری از یوونتوس و سرمربی سابق بارسلونا لوئیز انریکه لینک شده است تا یکی از آنها به عنوان جانشین کونته انتخاب شود.

در میان گذینه های آبی ها، ساری خیلی واضحانه می خواهد به لیگ برتر و چلسی بیاید، اما باشگاه چلسی برای انتقال او باید ۷ میلیون پوند به ناپولی بپردازند و از سوی دیگر که کونته خیال استعفا ندارد، این انتقال را گران تر میکند و چلسی باید ۱۶ میلیون پوند تنها برای جا به جایی مربیانش بپردازد که اگر دسمتزد ساری را به آن اضافه کند رقم بالایی برای استخدام یک مربی خواهد شد.

کونته که نیم نگاهی به بازگشت به تیم ملی ایتالیا داشت، موقعیتش را از دست رفته می بیند چرا که مانچینی روی نیمکت لاجوردی پوش ها خواهد نشست. اما مربی چلسی مشتری ای به نام پی اس جی دارد که می تواند یک مقصد فوق العاده برای کونته ای باشد که دوست دارد خرید های بزرگی در نقل و انتقالات انجام دهد.

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر