لمپارد: به خاطر هواداران در چلسی ماندم

فرانک لمپارد فاش کرد که به خاطر هواداران در چلسی مانده است و تیم به بازیکنانی نیاز دارد که به فکر تیم بوده و نگران شرایطش باشند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد ستاره فراموش نشدنی تیم فوتبال چلسی با حضور ۱۳ ساله اش در چلسی به یکی از اسطوره های همیشگی باشگاه تبدیل شده است به تازگی مصاحبه ای انجام داده است و صحبت های جالبی در خصوص شرایط چلسی و انتقالش به این تیم کرده است.

سوپر فرانکی که چندین فصل است کفش هایش را آویزان کرده و به عنوان کارشناس مشغول به فعالیت است، در خصوص رد کردن پیشنهادات تیم های دیگر در زمان حضورش در چلسی گفت:”مطمئنا هواداران در تصمیم گیری من موثر بوده اند. در وستهم رابطه دشواری با هواداران داشتم به دلایل مختلفی، اما وقتی به چلسی آمدم این رابطه خوب را احساس کردم، واقعا خیلی زود این اتفاق افتاد.”

لمپارد ادامه داد: ” اینکه در لندن به  طور مستقیم تیم رقیب بروی راحت نیست و من این کار را کردم. پس زمان هایی که شانس بازی در خارج از کشور را داشتم آنها را به خاطر هواداران رد کردم و چیزی نبود که من در ابتدا می خواستم، اما اینطور شده بود. ”

اسطوره باشگاه چلسی ادامه داد: ” شما نمی توانید روی این میزان حمایت قیمتگذاری کنید. این یک مسئله بزرگ است، معمولا قانونش این است که وقتی هواداران ببینند تو همه چیز را برای باشگاه می گذاری، آنها هم تورا همراهی می کنند.”

فرانک لمپارد همچنین در مقایسه چلسی ای که او در آن بازی می کرد و بازیکنانی چون تری، اشلی کول، دروگبا و حتی چک را داشت که رابطه خوبی با هواداران داشتند با تیمی که حالا شکل متفاوتی به خود گرفته است گفت: ” رسیدن به آن خیلی راحت نیست. آرسنال سالهاست که این مشکل را دارد. چلسی هنوز بازیکنانی چون گری کیهیل را دارد و بازیکنانی دارد که به تیم فکر می کنند و نگران آن هستند. اما شما باید این را در رخداد ها نشان دهید. با تشویق کردن آنها پیش بروی و به احترام به آنها را نشان دهی چرا که هواداران هستنید که واقعا برای باشگاه هزینه می کنند.”