کورتوا: باید برنده شویم

تیبو کورتوا سنگربان چلسی بر ضرورت شکست دادن لیورپول در بازی فردا شب تاکید کرد و امیدوار است تیمش بتواند به سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برسد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیبو کورتوا که خودش را آماده نبردی سخت با خط حمله آماده لیورپول می کند در مصاحبه ای که با وب سایت رسمی باشگاه چلسی انجام داد در خصوص این بازی صحبت کرد.

کورتوا گفت:”ما اخیرا خوب بازی کرده ایم، لیورپول هم فصل فوق العاده ای داشته است. آنها مطمئنا لیگ قهرمانان اروپا را در ذهن دارند اما آنها می دانند که ما هم می خواهیم  در برابر آنها نتیجه خوبی بگیریم. آنها جایگاهشان را در لیگ قهرمانان فصل آینده گارانتی کرده اند. ”

وی ادامه داد:”ما حتما باید یکشنبه پیروز شود. در برابر هادرزفیلد و نیوکاسل هم باید برنده شویم تا شاید بازی آخر برایتون بتواند در برابر لیورپول به ما کمک کند. اما خواهیم دید. ما می توانیم همه بازی هایمان را ببریم و با لیورپول هم امتیاز شویم، اما آنها گلهای بیشتری نسبت به ما زده اند.”

سنگربان چلسی ادامه داد:”تاتنهام دو بازی در خانه دارد و یکی خارج از خانه، آنها تیم قدرتمندی هستند پس رسیدن به آنها سخت است. ما فقط باید سه بازی خودمان را برنده شویم و ببینیم دیگر تیم ها چه می کنند.”

تیبو کورتوا همچنین در خصوص این فصل تیم چلسی گفت:”فکر می کنم ما بالا و پائین هایی در این فصل داشته ایم و بردهای خوبی بدست آورده ایم.گاهی اوقات فوتبال خوبی بازی کرده ایم اما در دوره ای دو یا سه هفته ای ما نتوانستیم نمایش خوبی داشته باشیم و امتیاز از دست دادیم.

وی ادامه داد:”وقتی شما فصل را شروع می کنید، شش تیم هست که می خواهد قهرمان شود. این فصل صدر جدول خیلی دور از دسترس بود اما دیگر رتبه ها فاصله خیلی کمی داشتند و در زمانی نزول ما دوران طولانی تری نسبت به دیگر تیم ها داشتیم.”