مزاحمت برای موراتا در خیابان های لندن

آلوارو موراتا فاش کرد که درخیابانی های لندن برخی از هواداران به خاطر عملکرد ضعیفش مزاحم او می شوند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال چلسی که در تابستان با مبلغ ۵۸ میلیون پوند از رئال مادرید به چلسی آمد نتوانست  شروع طوفانی اش را بعد از مصدومیت کمرش ادامه دهد تا امروز به عنوان یکی از خریدهای نا موفق چلسی نامیده شود.

این مهاجم ۲۵ ساله که حالا خطر از دست دادن جام جهانی را حس می کند نگران آینده اش است، و همچنین گل نزدن هایش در چلسی نیز دلیلی بر از دست دادن اعتماد به نفس این بازیکن شده است.

او در مصاحبه ای با مارکا گفت:”همه چیز خیلی خوب شروع شد، همه عاشقم بودند و من گلزنی می کردم. اما الآن متفاوت است.”

وی ادامه داد:”مردم به خیابان حرفهایی به من می زنند، اما آنها نمی دانند که من چه راهی را رفته ام، تنها کسی که می داند چه اتفاقی افتاده، همسرماست.”

موراتا که به نظر نتوانسته با هواداران رابطه خوبی برقرار کند، گفت:”من ترجیح می دهم ماهیچه های پاره شده داشته باشم و برای سه ماه بیشتر باشم تا اینکه ندانم دقیقا چه مشکلی دارم. من می خواستم بازی کنم و گل بزنم، اما نمی توانستم و نمی دانستم که چرا. دکتر های چلسی کارشان را کردند اما رفتیم تا دکترها در انگلستان چک کنند، آنها هم نتوانستند مشکل را پیدا کنند، بعد از آن به آلمان رفتیم و اتفاقاتی که آنجا برای من افتاد خیلی سخت بود.”

مهاجم تازه وارد چلسی گفت:”این تیم جدیدی است و همه چیز عالی بود. ما اتلتیکو را شکست دادیم و همه چیز در لیگ برتر خوب پیش می رفت، اما همه چیز عوض شد. من باید مرتبا به آلمان می رفتم تا آنجا درمان شویم و آنها در کمر من تزریق می کردند، خیلی درد داشتم و باید با قطار به لندن بر می گشتم تا روز بعد تمرین کنم.”

او ادامه داد:”به نظرم اشتباه کردم، نباید بازی می کردم، وقتی شما مصدوم هستید، مصدومید و اینطور بود، شما شاید بتوانید یک بازی انجام دهید، اما نمی توانید برای یک ماه پیش روید و اضافه بر آنها من در آن زمان شانس هم نداشتم. اگر من در یکی از آن بازیها گل می زدم، شاید بعضی چیزها عوض می شد.”