چلسی ۱ – ۰ لیورپول

تیم فوتبال چلسی توانست در یک بازی خوب و جذاب لیورپول را در استمفوردبریج دست خالی بدرقه کند تا یک قدم دیگر به گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نزدیک شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیم فوتبال چلسی نیمه اول را خوب کنترل کند تا روی سانتر خوب ویکتور موسز که بازی بی نقصی را به نمایش گذاشت اولیور ژیرو توانست بار دیگر با پیراهن چلسی گلزنی کند و تیمش را پیش بیاندازد.

در دیگر دقایق نیمه اول هر دو تیم موقعیت هایی داشتند که نتوانستند به گل تبدیل کنند و تیبو کورتوا دو مهار خوب داشت که نگذاشت مانه برای لیورپول گل زنی کند.

اما آبی ها نیمه دوم را طوفانی شروع کرند و در همان ابتدای نیمه ادن هازارد بعد از عبور از مدافع رو به روی خود توپ رابا فابرگاس رساند و او نیز توپ را به سمت راست و موسز فرستاد که ضربه این بازیکن نیجریه ای به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت. پیراهن ادن هازارد در این صحنه پاره شد.

چلسی بازی خوبش را در نیمه دوم ادامه داد و در دقیقه ۵۷ بازی رودیگر توانست در ضرب دوم کرنری که فابرگاس فرستاده بود دروازه لیورپول را باز کند که توسط کمک داور آفساید اعلام شد.

در ادامه لیورپول سعی داشت به سمت دروازه کورتوا حمله ور شود که نتوانستند موقعیت خطرناکی خلق کنند و این چلسی بود که با بازی منطقی اش توانست ۳ امتیاز مهم را در خانه اش بدست آورد.

 

ترکیب چلسی: کورتوا، کیهیل، آزپلیکوئتا، رودیگر ، آلونسو، موسز(۸۹-زاپاکوستا)، باکایوکو، کانته، فابرگاس (۹۰+۲-پدرو)، هازارد (۸۵-ویلیان)، ژیرو

بازیکنان استفاده نشده: کابایرو، کریستنسن، بارکلی

گل: ژیرو(۳۲)