کیهیل: من موفق بوده ام، حتی اگر دوستم نداشته باشید

گری کیهیل با اشاره به انتقادات برخی از هواداران چلسی نسبت به عملکردش در این فصل به نوعی از خودش دفاع کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مدافع ملی پوش تیم فوتبال چلسی و کاپیتان اول آنها این فصل نتوانست عملکرد قابل قبولی داشته باشد تا جایی که گروهی از هواداران خواستار جدایی او هستند.

اما از زمانی که کیهیل در سال ۲۰۱۲ از بولتون به چلسی آمد توانسته لیگ قهرمانان اروپا، جام حذفی، جام اتحادیه، لیگ اروپا و لیگ برتر را ببردد، که برای او یک رکورد فوق العاده به شمار می آید.

گری کیهیل در مصاحبه ای که با تلگراف انجام داد گفت:”من مطمئنم که باشگاه در آن زمان من را خرید تا در تیم اصلی اش بازی کنم. این انتقال ۷ میلیون پوند بود با این فاکتور که من انگلیسی هستم و در همینجا رشد کرده ام. من نیازی نداشتم تا جراحی ذهنی انجام بدهم تا به خودم بگویم آنها من را خریده اند تا یکی از چهار، پنج تا باشم. این احساسی است که من در اینجا داشتم. اما می توانم به یاد بیاورم که مصمم بودم و چطور گرسنه موفقیت که تمام این موفقیت ها را ساخت.”

وی ادامه داد:”اکثریت هواداران چلسی برای من باورنکردنی بوده اند، اما شاید ۵ درصد آنها باشند که فکر می کنند نفر بهتری را بیاورند یا او(کیهیل) را بیرون بگذارند، من می توانم این درصد کم را حس کنم.”

کیهیل گفت:”آمدن به اینجا به ۷ میلیون پوند برای یک بازیکن ترکیب اصلی و بازی کردن و بردن دو لیگ برتر و حضور در بهترین تیم فصل برای سه مرتبه در چهار فصل و سپس گرفتن بازوبندکاپیتانی برای آن مقدار پول. چنین نیست؟”

او اضافه کرد:”مردم برای ۳۰،۴۰ و یا ۵۰ میلیون پوند می روند و به باشگاهی می روند که در هنوز سطحشان به باشگاه نمی خورد و یک فصل بعد از آنجا بدون اینکه صحبتی کنند می روند. وقتی شما وارد جزئیات می شوید، چه مرا دوست داشته باشید و چه نداشته باشید، نمی توانید بگویید این یک موفقیت بزرگ نبوده استو من هنوز گرسنه موفقیتم و جام های بیشتری می خواهم.”