کونته: باید برد به تاتنهام و لیورپول فشار می آوریم

آنتونیو کونته معتقد است اگر تیمش بتواند ۳ امتیاز بازی فردا را بدست آورد، به تاتنهام و لیورپول فشار ‌آورده و شانس رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا را خواهد داشت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته که تیمش را آماده رویارویی با هادرزفیلد و در هفته های پایانی لیگ برتر می کند در کنفرانس خبری پیش از بازی شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

او از شانس تیمش برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا گفت:”تنها راهی که می توانیم روی حریفانمان فشار بیاوریم این است که ۳ امتیاز را بدست آوریم و ما در ماه گذشته این کار را کردیم. ما سه بازی خارج از خانه را جلوی ساوتهمپتون، بارنلی و سوانسی بردیم، سه بازی سخت را، ما همچنین بازی خانگی را نیز جلوی لیورپول بدست آوردیم که کارمان را به بهترین شکل انجام دادیم تا کمی فشار روی تاتنهام و لیورپول بیاوریم.”

وی ادامه داد:”شرایط در دستان ما نیست و لیورپول شانس دارد بازی آخرش را ببرد و با برد جلوی برایون به لیگ قهرمانان اروپا برسد، تاتنهام هم همینطور استو نها دو بازی در خانه دارند و یک برد و یک تساوی برای آنها کافی است.”

سرمربی آبی ها از فصل نه چندان خوبشان گفت:”مطمئنا مایوس کننده است اما ما الآن زمانی برای هدر دادن نداریم، باید دو بازی جلوی هادرزفیلد و نیوکاسل انجام دهیم و سپس به فینال جام حذفی برویم و در انتهای فصل می توانیم نتیجه کارمان را ببینیم.”

کونته که احتمال داد مواراتا برای بازی فردا آماده خواهد بود، درباره اینکه رقابت با تیم های بالا تر سخت از دیگر تیمهاست گفت:”شما فکر می کنید آنها راحت ترند؟ من چنین فکری نمی کنم. من ترجیح می دهم ما از همه جلو تر باشیم و بقیه سعی کنند که به ما برسند.مثل فصل پیش که تاتنهام در ۱۲ بازی اش ۱۰ تا برد کسب کرد تا به ما فشار بیاورد. ما توانسته بودیم بازی های زیادی را ببریم تا به قهرمانی برسیم و راحت تر بود، چون شرایط دست خودمان بود.”