هازارد در چلسی می ماند، حتی بدون لیگ قهرمانان

ادن هازارد در چلسی احساس راحتی می کند و نرسیدن به لیگ قهرمانان اروپا هم نمی تواند او را از استمفوردبریج و تیم چلسی جدا کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی ها که در رده پنجم جدول است امیدوار است بتواند با پشت سرگذاشتن تاتنهام به جایگاهی چهارمی رسیده تا به لیگ قهرمانان اروپا برود، اما این امر برای هازارد اهمیتی نمی دهد.

هازارد که در سال ۲۰۱۶ و زمانی که چلسی در رتبه دهم جدول بود هم در این تیم ماند تا نشان دهد چلسی برایش اولیت دارد و حاضر نیست براحتی این تیم را ترک کند و توانست با آنتونیو کونته یکبار دیگر قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کند.

او در مصاحبه ای گفت:”من امیدوارم آنها (هواداران) نخواهند که من بروم. من اینجا کارهای خوبی انجام می دهم و اینجا خوشحالم. چیزهایی می تواند تغییر کند و می تواند تغییر هم نکند، خواهیم دید.”

هازارد اضافه کرد:”جمعیت من را تحسین می کند، من عاشق هم تیمی هایم هستم و خانواده ام اینجا راحتند. مطمئنا می خواهم در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنیم، اما اولیت من نیست.”

آینده آنتونیو کونته که بعد از فینال جام حذفی در برابر یونایتد مشخص خواهد شد، می تواند روی تصمیم هازارد برای ماندن در چلسی تاثیرگذار باشد.