آلونسو: لیاقت بیشتر از اینها را داشتیم

مارکوس آلونسو معتقد است که تیمش شایسته نتیجه ای بهتر از تساوی برابر هادرزفیلد بوده است که نتوانست به آن برسد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مارکوس آلونسو وینگ بک دونده تیم چلسی که شب گذشته برابر هادرزفیلد در ترکیب تیمش حاضر بود و توانست تک گل تیمش را به ثمر برساند،در خصوص این بازی صحبت کرد.

او در مصاحبه اش گفت:”ما خیلی مایوسیم، ما خوش شانس نبودیم، بازی را کنترل کرده بودیم که گل احمقانه ای خوردیم و بعد از آن نتوانستیم گلزنی (گل دوم) کنیم.”

مارکوس اضافه کرد:”آنها بازی بدی را انجام می دادند، سعی می کردند از همان اول بازی وقت تلف کنند و فکر می کنم داور آنها را خیلی دیر از این کار متوقف کند. از همان اول بازی، دروازه بان آنها برای ضربه های دروازه ۱ دقیقه وقت تلف می کرد و تنها ۱ کارت زرد گرفت، آن هم بعد از اینکه ۵ بار این کار را کرد. من فکر نمی کنم این راه درستی باشد. او باید خیلی زود تر دروازه بان را متوقف کند. اما ما همچنان گل خوردیم و نتوانستیم شانس هایمان را به گل تبدیل کنیم.”

وی ادامه داد:”امشب آنها با بازیکنان زیادی دفاع می کرند، آنها از بازی برابر منچستر سیتی آمده بودند که در آنجا گلی نخورده بودند، پس خیلی راحت نیست، مخصوصا که شش، هفت و یا هشت مدافع در محوطه باشد. ما در کل بازی تلاشمان را کردیم و بدشانس بودیم که گل خوردیم چرا که من احساس می کردم ما دیر یا زود گل می زدیم.”