انگولو کانته به عنوان بهترین بازیکن فصل تیم چلسی انتخاب شد

بهترین های فصل انتخاب شدند

در شبی که کانته بهترین بازیکن چلسی شد، ویلیان دو جایزه را به نام خود کرد

شب گذشته جشن انتخاب بهترین های فصل گذشته در استمفوردبریج برگزار شد که انگولو کانته به عنوان برترین بازیکن فصل انتخاب شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، باشگاه چلسی شب گذشته شاهد مراسم انتخاب برترین های فصل بود که در این مراسم با اجرای سم ماترفیس و سیما جاسوال برگزار شد.

بهترین بازیکن فصل یوکوهاما

انگولو کانته به عملکرد فوق العاده اش در فصل گذشته توانست این عنوان را بدون رقیب به دست بیاورد. جایزه ای که هواداران چلسی در وب سایت باشگاه رای داده و او را انتخاب کرده اند.

کانته در حالی این عنوان را برنده شد که فصل گذشته نیز می توانست برنده شود، اما با فاصله ای خیلی کم بعد از ادن هازارد به مقام دوم رسید.

در این فصل بازیکن ۲۷ ساله فرانسوی تقریبا در تمام بازی های چلسی حاضر بوده است و تنها در مدتی کوتاه به خاطر مصدومیت از ترکیب تیم دور بود. او در امسال ۴۶ بازی برای آبی ها انجام داده است.

او پس از کسب این عنوان و دریافت جایزه اش از دستان آنتونیو کونته، گفت :”من می خواهم از همه کسانی که به من رای داده اند تشکر کنم و می خواهم امشب لذت ببرم.”

وی ادامه داد:”ما تیم خیلی خوبی داریم، تیمی با روحیه خوب. من واقعا از دو فصل حضورم در اینجا لذت برده ام و امیدوارم که در آینده بیشتر برنده شویم و بهترین اتفاقات بیوفتد.”

ویلیان از سوی هم بازی هایش به عنوان برترین بازیکن فصل انتخاب شد

بهترین بازیکن فصل از نگاه بازیکنان

ویلیان بازیکنی بود که از دید همبازی هایش بهترین بازیکن فصل آبی ها بوده و توانست این عنوان را برای دومین بار بدست آورد.

او دو سال پیش نیز توانسته بود این عنوان را بدست آورد، در فصلی که از سوی هواداران نیز به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شده است.

این بازیکن ۲۹ ساله در این فصل توانسته ۱۳ گل به ثمر برساند، که ۲ تای از آنها در جام حذفی بوده است.

آندره کریستنسن بعد از سپری کردن یک فصل خوب با تیم چلسی، بهترین بازیکن جوان فصل شد

بهترین بازیکن جوان فصل

واقعا در میان بازیکن های جوان چلسی آندرس کریستنسن عملکرد خیره کننده ای داشته است و توانسته بعد از دورانی در آکادمی و قهرمانی با تیم جوانان، و سپری کردن دورانی دور از چلسی به عنوان بازیکن قرضی به این تیم برگشته و یک فصل فوق العاده را سپری کند.

این بازیکن ۲۲ ساله که یکی از ارکان اصلی صعود تیم ملی کشورش نیز به شمار می رود خود را آماده می کند تا بعد از یک فصل خود در چلسی تابستان و جام جهانی را نیز به خوبی سپری کند.

او پس از بردن این جایزه گفت:”الآن لحظه افتخار آمیزی است و می خواهم از هم تیمی هایم تشکر کنم، آنها کار رابرای اینکه من خوب بازی کنم راحت کردند.”

گل فصل

بعد از اینکه ویلیان جایزه اولش را دریافت کرد نوبت جایزه دومش بود که به خاطر گلش در برابر برایتون و در بازی ای که ۴ بر ۰ به سود آبی ها تمام شد دریافت کرد.

ویلیان پس از دریافت این جایزه از دست مهاجم سابق چلسی توره آندره فلو گفت:”بازیکنانی همچون بازیکنانی که ما داریم، زدن چنین گل هایی را آسان می کند، مطمئنا این یک گل زیبا بود.”

فران کیربی ستاره بی چون و چرا تیم بانوان چلسی به عنوان برترین بازیکن فصل انتخاب شد

بهترین بازیکن بانوان و بهترین بازیکن بانوان از نگاه بازیکنان

برنده هر دوی این جایزه ها کسی بود که توانسته بود بهترین بازیکن فصل جزیره نیز شود. فران کیربی کسی بود که توانست تمام جوایز را درو کند.

تنها ۲۴ ساعت قبل از اینکه کیربی این جایزه را دریافت کند توانست ۲۴ گل خود را برای آبی ها به ثمر برساند تا کمک کند چلسی به صدر جدول برگردد و در جام حذفی با شکست آرسنال به قهرمانی این رقابت ها برسند.

او پس از دریافت جایزه اش:”نمی توانم چیز بهتری از این جایزه بگویم، اما مهم ترین چیز موفقیت تیم است و خوشحالم که دختر ها توانستند FA Cup را برنده شوند. ما سخت کار کردیم تا به آن برسیم، و حالا امیدواریم تا قهرمانی را به چلسی برگردانیم.”

جیمز کاپیتان تیم زیر ۱۸ ساله ها به عنوان بهترین بازیکن آکادمی انتخاب شد

بهترین بازیکن آکادمی

رسیه جیمز که تواسنته بود جام قهرمانی را بالای سر ببرد توانست جایزه ویژه آکادمی باشگاه را به نام خودش ثبت کند. او در تیم زیر ۱۸ ساله ها نیز به حضور داشت و در ثبت رکورد پنجمین قهرمانی چلسی سهیم بود.

او بعد از دریافت جایزه اش گفت:”فصل فوق العاده ای بوده است، ما از نظر دفاعی خیلی قوی بودیم و احساس فوق العاده بستن بازوبند کاپیتانی که داشتم. از بردن این جایزه خیلی مفتخرم.”

 

در این مراسم همچنین از دو پیشکسویت فقید باشگاه چلسی ری ویلکینز و روی بنتلی نیز یاد شد و به خانواده آنها هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر