فکر های خطرناک رومان برای معاوضه کانته با آسنسیو

به نظر می رسد رومان آبراموویچ می خواهد به هر قیمتی جوان شماره یک رئال مادرید را به تیمش بیاورد و او را آبی پوش کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با توجه به خبر منتشر شده توسط دون بالون رومان آبراموویچ تصمیمش را گرفته تا یک معاوضه خطرناک و ریسکی بین کانته و آسنسیو انجام دهد تا این جوان را به چلسی بیاورد.

چلسی که تابستانی پر رفت و آمد را پیش رو خواهد داشت، خروج کونته را نیز در لیست برنامه هایش قرار داده است و به گفته رسانه های بریتانیا آبی ها ۹ بازیکن خود را نیز به تیم های دیگر منتقل خواهند کرد.

از سوی دیگر ادن هازارد و تیبو کورتوا که از تمدید قرارداد با چلسی سر باز زده اند نیز بازیکنانی هستند که به رئال مادرید لینک شده اند و آبی ها باید برای ماندن آنها نیز تلاش کنند و احتمالا قراردادی جدید با مبلغی جدید با آنها امضا کند.

دون بالون بر این باور است که رومان آبرواموویچ مالک باشگاه چلسی می خواهد برای راضی کردن رئال به فروش آسنسیو، انگولو کانته را به آنها پیشنهاد کند. کانته ای که این فصل به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد و یکی از ستاره های دو فصل اخیر تیمش بوده است.

اما رئال  هم دوست ندارد آسنسیو را از دست بدهد، اما پیشنهاد دادن کانته به هر تیمی می تواند یک شانس بزرگ باشد که آنها هم دوست ندارند از دست بدهند.