تری: نمی خواستم رو به روی چلسی قرار بگیرم

کاپیتان جان تری که در استون ویلا امیدوار است بتواند مجوز صعود به لیگ برتر را بدست آورد در اعتراف کرد که نمی خواسته در برابر چلسی بازی کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، جان تری کاپیتان سابق و فراموش نشدنی تیم چلسی که اکنون در تیم استون ویلا حضور دارد ممکن است بتواند با این تیم راهی لیگ برتر شود، شرایطی که او را در برابر چلسی قرار خواهد داد.

تری ۳۷ ساله که تمام دوران حرفه ای خود را تا فصل گذشته در تیم چلسی گذرانده است در آخرین بازی خود در دقیقه ۲۶ بازی تعویض شد تا بتواند یک خداحافظی خاطره انگیز در استمفوردبریج داشته باشد، جایی که شاید کسی فکرش را هم نمی کرد احتمال قرار گرفتن کاپیتان تری در مقابل چلسی باشد.

تری که فصل گذشته پیشنهاداتی از تیم های لیگ برتری داشت، اما تصمیم گرفته به استون ویلایی برود که در لیگ پائین تر بازی می کند. او در مصاحبه ای گفت:”من نمی خواستم در لیگ برتر بازی کنم، این برای من مسئله بزرگی بود، نمی خواستم جلوی چلسی بازی کنم.”

او ادامه داد:”صادقانه بگویم بازی کردن در مقابل چلسی برای من کار درستی نیست.”

استون ویلا در صورتی که بتواند میدلزبرو را در فینال پلی آف ببرد می تواند جواز حضور در لیگ برتر را بگیرد، جایی که تری را در مقابل چلسی قرار خواهد داد. این بازیکن در این فصل ۳۲ بازی برای استون ویلا انجام داده است و گفت:”من امیدوارم این پایان ماجرا نباشد. اگر صعود کنیم در تیم خواهم ماند و امیدوارم بتواند برای چندین سال دیگر در لیگ برتر بازی کنم.”

وی اضافه کرد:”در صورتی عادلانه است که ما صعود کنیم، که من به تیم باور دارم، تیمی که در کنارش هستم. در قرار داد من آمده است که باید تعداد مشخصی از مسابقات را حضور داشته باشم.”

تری گفت:”من واقعا از اینجا بودن لذت می برم و عاشق راهی هستم که قبول کردم. من باید عملکردی را نشان می دادم که هواداران مرا قبول کنند و البته اینکه یک اعتماد خوب از مربی بود که با یک بازیکن ۳۶ ساله که در سالهای آخر فوتبالش است قرار داد امضا کند.”

کاپیتان فعلی تیم استون ویلا گفت:”کارمان هنوز تمام نشده استو ما چند بازی دیگر داریم و امیدوارم که فصل بعد هم اینجا باشم.”