کونته:‌اینطور باشیم در فینال شانسی نخواهیم داشت

آنتونیو کونته معتقد است اگر تیمش در بازی فینال جام حذفی مانند امروز که در برابر نیوکاسل بازی کردند باشد شانسی برای قهرمانی نخواهند داشت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته که امروز در ورزشگاه جیمر پارک شاهد نمایش نا امید کننده تیمش در برابر نیوکاسل بود، پس از بازی در کنفرانس خبری شرکت کرد و در خصوص این بازی صحبت کرد.

کونته گفت:”ما خوب بازی نکردیم، از ابتدای بازی نیوکاسل برتر از ما بود که خیلی قابل احترام است. من مطمئنم می توانیم بهتر از این باشیم.”

وی ادامه داد:”اگر ما در فینال هم همینطور بازی کنیم، شانسی نخواهیم داشت. ما شش روز داریم تا سرنوشت خودمان را بسازیم و من اولین فردی هستم که مسئولیت چنین نمایشی را می پذیرم.”

سرمربی آبی ها اضافه کرد:”این اولین باری است که بعد یوونتوس و فصل گذشته در چلسی قهرمان لیگ نشده ام و از اینکه در مکان پنجم هستیم خیلی مایوس هستم.”

کونته همچنین درباره آینده اش در چلسی گفت که مسئله مهمی در حال حاضر نیست و می خواهد تمرکز را روی فینال جام حذفی بگذارد تا بتواند این فصل را به بهترین شکل ممکن تمام کند. قهرمانی ای که می تواند برای هوادارانی باشد که لیاقتش را دارند.